• -50%
Mass Effect (12) +DVD - Xbox 360
search

Mass Effect (12) +DVD - Xbox 360

128,02 Kč
64,01 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Mass Effect (12) + DVD

(Omlouváme se za strojový překlad)

Velkolepé New Vision of the Future

Galaxie je uvězněn v nekonečném cyklu vyhynutí. Každých 50,000 roky, starobylá rasa stroj napadne galaxii. S nelítostnou efektivitou, stroje zničit veškerou Advanced Organic civilizaci. Nechávají za sebou jen rozptýlenými krachy technologií, ničit všechny důkazy o své vlastní existence.

Málokdo věří, toto starobylé legendy. Vy však víte, že je to pravda. Boj zastavit tuto událost zániku se stala nejdůležitějším úkolem v galaxii.

"Musíte jednat bez výčitek svědomí, bez váhání, i mimo hranice zákona."

Je to vaše poslání. Jako velitel Shepard SS Normandie, budete mít svůj elitní průzkumné četě v celé galaxii ve zmatku, v zoufalém závodu zastavit návrat nepřítele bez milosti. Chcete-li zastavit nepřítele, je třeba jednat bez lítosti, bez váhání, i mimo hranice zákona. Vaším jediným imperativem je zachovat bezpečnost civilizovaného života v galaxii - za každou cenu. Musíte se stát špička oštěpu lidstva, protože vy sám víte plný rozsah toho, co je v sázce, pokud by došlo k selhání.

Sci-fi Role-playing: Zdokonalená

Mass Effect vám umožní vytvořit si vlastní přizpůsobitelné verzi velitele Sheparda (nebo skákat a používat pre-vytvořil postavu) a ponořit se do středu epické sci-fi příběhu. Vyberte si squad-mates, své zbraně, dovednosti a schopnosti, a přizpůsobit svá vozidla, brnění a vzhled - máte úplnou kontrolu nad vaše zkušenosti.

V průběhu svého poslání zastavit invazi stroj, můžete si vybrat následovat cestu vojáka, tech-specialista, nebo biotickou-specialisteach z nichž přináší arzenál unikátních ale stejně mocné schopnosti využít proti nepříteli. Ovládají velké množství typů zbraní s přesností accuracyutilize svého technického umu obrátit nepřátelské válečné stroje

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

882224751469
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.