• -50%
Halo 3 (15) - Xbox 360
search

Halo 3 (15) - Xbox 360

239,02 Kč
119,51 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Halo 3 (15)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Dokončit boj HRDINOU musí stoupat. BELIEVE

Epická sága pokračuje s Halo 3, třetí kapitole velmi úspěšné a kritikou Halo série. Master Chief se vrací až do konce boje, čímž epický konflikt mezi úmluvy, Flood, a celou lidskou rasu k dramatickému, puls-bušení vyvrcholení.

Halo 3 představuje třetí kapitolu v Halo trilogie mezinárodní oceněné série akce, která přerostla v globální zábavní fenomén, prodávat víc než 14,5 milionu kusů po celém světě, přihlášení více než 650 milionů hodin multiplayer akci a figurky reprodukující akce, knihy, grafický román, oblečení, nadcházející filmová adaptace a další.

Vlastnosti: Epický příběh - K vzrušující závěr epického Halo trilogie. Next-gen výhoda - plné využití síly Xbox 360 ™, Halo 3 rozšiřuje na všechno, co učinil Halo série velký, přidávat nepřeberné množství technických a herních vylepšení. Vývoj designu - vizuální high-definition příští generace, vylepšené AI, pokročilý real-time osvětlení motoru, a novými zbraněmi, charaktery a výzvami je jen několik příkladů evoluce Halo 3 ze designu a technologie. Nesrovnatelné zkušenosti - V konečném důsledku tato zlepšení poskytují hráčům jedinečné zážitky a nakonec vyprávět ještě přesvědčivější a strhující příběh. Online multiplayer - Nejúplnější online multiplayer zážitek vůbec koncipován.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

882224482417
2 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.