• -50%
  • Vyprodáno
Forza Motorsport 2 - Xbox 360
search

Forza Motorsport 2 - Xbox 360

199,00 Kč
99,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Vyprodáno


Forza Motorsport 2

(Omlouváme se za strojový překlad)

Forza Motorsport 2, pokračování Microsoft Game Studios "oceněné, plně přizpůsobitelné jízdním simulátoru Forza Motorsport, urychluje jeho cestu na Xbox 360. Připoutejte se autentické simulaci fyziky, poškození kostí otřesů a fotorealistické grafiky, stejně jako licencované možnosti tuningu a přizpůsobení.

Naloženo s více než 300 z nejžhavějších automobilů na světě k vyzvednutí, personalizaci a rasy, Forza Motorsport 2 získáte kompletní závodní zážitek.

Vlastnosti: Lap hospodářskou soutěž - S opravdovými funkcemi nové generace jsou umožněny díky síle Xbox 360, Forza Motorsport 2 popáleniny gumovou při 60 fps s 2x full-screen anti-aliasing a osvětlení s vysokým dynamickým rozsahem, v ostré 720p vysoce definice sláva. Cítit každý nuance vašeho auta a silnice díky podpoře pro úřední Xbox 360 Wireless Racing Wheel. Zkušenosti nekompromisní fyzika - špičkoví automobiloví inženýři, profesionální automobiloví závodníci a zkušení programátoři spojili, aby vytvořili nejúplnější závodní simulátor, jaký k dispozici. Auta přivodit dramatické poškození a opotřebení, což ovlivňuje výkon vozu. Pokročilé modely pneumatik a zavěšení reagují na teplo a tlakových změn, stejně jako přenos hmotnosti a aerodynamické zatížení. Závod v reálném světě tratě - od zcela nového světově proslulé Suzuce a Sebringu sleduje na ulici lemované diváky v New Yorku, závod na pečlivě navržených tratích s neuvěřitelným smyslem pro rychlost a realismu. Forza Motorsport 2 obsahuje více než 45 stop vyřezaných z 12 prostředích, včetně několika reálných licencovaných okruhů, jako jsou Silverstone, Tsukuba a Laguna Seca. Nové reálného světa licencované okruhy dále rozšiřovat svět Forza Motorsport 2. Sbírat, upgrade a ladit stovky vozů - od sportu stlačuje do účelových závodních vozů, sbírat více než 300 vozů od více než 50 předních světových výrobců včetně Ferrari, Porsche, Nissan, VW, GM, a Lamborghini. Vezměte své auto do garáže a nainstalovat alternativní motory, sadami tlumičů, výkonnými turbodmychadly, brzdy, ráfky, závodní slicky a další. Dial v rozšířeném nastavení pérování, tlak v pneumatikách, a převodových poměrů. Forza Motorsport 2 umožňuje vlastnit vozy, které bude vlastnit konkurenci. Vytvářet a sdílet své mistrovské dílo s celým světem - vyjádřit své vnitřní umělec v barvě a upgrade obchody s blízkou nekonečné vizuální personalizace. Přizpůsobte tvar vašeho vozu prostřednictvím kombinace různých licencovaných disky, části výkonu a následném výstroje těla. Vytvořte si svůj vlastní jedinečný laku schématu pomocí miliony barev a obtiskové možností. Pořizovat snímky ve hře svého vzniku ve Forza Motorsport 2 režimu fotografování. Soutěžit online - Vezměte si osobní auto na Xbox LIVE na nějakou intenzivní on-line wheel-to-wheel závodění. Vydělejte ve hře úvěry a dokonce i kompletní jednotlivé cíle hráč kariéry, zatímco závodění přes Xbox LIVE. Pozorovat nejlepších závodníků z celého světa soutěží na Forza Motorsport 2 TV.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

882224318983
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.