• -50%
  • Vyprodáno
Gears Of War, Limited Edition - Xbox 360
search

Gears Of War, Limited Edition - Xbox 360

199,00 Kč
99,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Vyprodáno


Gears of War, limitovaná edice

(Omlouváme se za strojový překlad)

Gears of War, Xbox 360 exkluzivní hra, která spojuje taktické akce s Survival horor, vtáhne hráče do hlubokého a trýznivé příběhu o epické bitvy lidstva o přežití proti Locust Horde, děsivé rase bytostí, které se objeví z nitra planety. Děj se odehrává jako hollywoodský trhák - charakter vedení Marcus Fenix ??staví pokročilé lidské technologie proti drtivé Locust Horde. Postavený kolem revolučního třetí osoby taktický bojový systém a úchvatné, s vysokým rozlišením vizuálů od Unreal Engine 3, Gears of War vás vtáhne do příběhu děsivé války a přežití.

Hra je zaměřena na oheň tým družstva tak pokročilé, že vaši kolegové AI jsou nerozeznatelné od lidských hráčů. Rozpoznávání hlasu a real-time ret synching zvýšit absorpční zážitek. Tato technologie Unreal Engine 3 přináší i těch nejmenších detailů v největších bitev. S Gow jste si jisti, zažít bohatý, dynamický svět, kde postavy ožijí. Když už mluvíme o životě, bojiště je smrtelná místo. Chcete-li přežít, musíte potlačit svého nepřítele s blindfire, se ukryjí v interaktivních prostředích a používat zbraně a spoluhráče přelstít své obávané, nelidské nepřátele. A s titulem jako Gow, že by bylo škoda, kdyby jste nemohli dostat on-line a napadat živé hráče. S příští generace Xbox Live, budete mít možnost poznat individuální dohazování, zobrazení statistik hráče, vydělat hráčské úspěchy, přizpůsobit, a budovat individuální hráčské profily.

Gears of War zářil jasně na Microsoft pre-E3 tiskové konferenci, ale hlubší demo na E3 stánku společnosti Microsoft odhalil mnoho z mechaniky. GOW je postaven jak s hardcore a příležitostné hráče v mysli. Ale namísto výběru úrovně obtížnosti na začátku, GOW nabízí výběr na začátku každé úrovně. V duchu si vybrat svůj vlastní dobrodružství, můžete si vybrat mezi obtížné nebo snadné cestě. A není to jen jednoduchý výběr bojuje tvrdší nepřátele: každá cesta (vysvětlil kamarádovi) představuje dodatečný obsah, který je rozhodující pro děj. Po uvolnění svou cestu do zkušenostech s jednoduššími cestami, můžete se vrátit a vyzkoušet své dovednosti na více těžkých cest a nikdy pocit, že jste hráli přes oblasti předtím.

Párání časopis zdarma a nahradí ji ve středu krvavého boje není snadný úkol. GOW simuluje tuto složitou akci tím, že nutí vás zdokonalit své dovednosti nebo překládky. Aby byla účinná v boji budete muset přidělit na čas úspěšně dobíjení zbraně. Udělej to dobře a bitva je tvoje: to špatně a vy může být ve skutečnosti zaseknout zbraň. Tentokrát to perfektně a budete vydělávat bonus s dočasným zvýšení poškození. Ačkoli GOW jasně vitríny sci-fi zážitek, jeho kořeny jsou v taktických, realistických bojových situacích. Z tohoto důvodu, běh a střílení přispívá k vážně nevypočitatelné střelbu. Přemýšlet o tom, co děláte. Ledaže plýtvání municí je vaším cílem, je lepší zastavit, cíl, střílet, a pak jít dál. V opačném případě Locust Horde vás může rojí a vzít si život.

Gears of War představuje cílený a dobře se rozvíjejícím filmový zážitek a nic zříceniny, že rychlejší než časově náročný průzkum každého přepínače nebo tlačítka najít nepolapitelného spoušť k otevření dveří. Tato hra představuje tlačítko "Bod zájmu", které se objeví na obrazovce, takže můžete okamžitě komunikovat s nezbytnou položkou pokročit ve svém hraní. GOW samozřejmě nabízí slintat-hodné grafiku, ale mechanici také obdrželi stejnou pozornost. Mějte oči a uši v nejvyšší pohotovosti po dni zveřejnění, protože Microsoft nenechá kočku z pytle na to, kdy hráči budou moci k řešení tohoto skvěle vypadající a skvělé herní titul.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

882224262620
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.