• -50%
Gears Of War, Limited Edition - Xbox 360
search

Gears Of War, Limited Edition - Xbox 360

199,00 Kč
99,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Gears of War, limitovaná edice

(Omlouváme se za strojový překlad)

Gears of War, Xbox 360 exkluzivní hra, která spojuje taktické akce s Survival horor, vtáhne hráče do hlubokého a trýznivé příběhu o epické bitvy lidstva o přežití proti Locust Horde, děsivé rase bytostí, které se objeví z nitra planety. Děj se odehrává jako hollywoodský trhák - charakter vedení Marcus Fenix ??staví pokročilé lidské technologie proti drtivé Locust Horde. Postavený kolem revolučního třetí osoby taktický bojový systém a úchvatné, s vysokým rozlišením vizuálů od Unreal Engine 3, Gears of War vás vtáhne do příběhu děsivé války a přežití.

Hra je zaměřena na oheň tým družstva tak pokročilé, že vaši kolegové AI jsou nerozeznatelné od lidských hráčů. Rozpoznávání hlasu a real-time ret synching zvýšit absorpční zážitek. Tato technologie Unreal Engine 3 přináší i těch nejmenších detailů v největších bitev. S Gow jste si jisti, zažít bohatý, dynamický svět, kde postavy ožijí. Když už mluvíme o životě, bojiště je smrtelná místo. Chcete-li přežít, musíte potlačit svého nepřítele s blindfire, se ukryjí v interaktivních prostředích a používat zbraně a spoluhráče přelstít své obávané, nelidské nepřátele. A s titulem jako Gow, že by bylo škoda, kdyby jste nemohli dostat on-line a napadat živé hráče. S příští generace Xbox Live, budete mít možnost poznat individuální dohazování, zobrazení statistik hráče, vydělat hráčské úspěchy, přizpůsobit, a budovat individuální hráčské profily.

Gears of War zářil jasně na Microsoft pre-E3 tiskové konferenci, ale hlubší demo na E3 stánku společnosti Microsoft odhalil mnoho z mechaniky. GOW je postaven jak s hardcore a příležitostné hráče v mysli. Ale namísto výběru úrovně obtížnosti na začátku, GOW nabízí výběr na začátku každé úrovně. V duchu si vybrat svůj vlastní dobrodružství, můžete si vybrat mezi obtížné nebo snadné cestě. A není to jen jednoduchý výběr bojuje tvrdší nepřátele: každá cesta (vysvětlil kamarádovi) představuje dodatečný obsah, který je rozhodující pro děj. Po uvolnění svou cestu do zkušenostech s jednoduššími cestami, můžete se vrátit a vyzkoušet své dovednosti na více těžkých cest a nikdy pocit, že jste hráli přes oblasti předtím.

Párání časopis zdarma a nahradí ji ve středu krvavého boje není snadný úkol. GOW simuluje tuto složitou akci tím, že nutí vás zdokonalit své dovednosti nebo překládky. Aby byla účinná v boji budete muset přidělit na čas úspěšně dobíjení zbraně. Udělej to dobře a bitva je tvoje: to špatně a vy může být ve skutečnosti zaseknout zbraň. Tentokrát to perfektně a budete vydělávat bonus s dočasným zvýšení poškození. Ačkoli GOW jasně vitríny sci-fi zážitek, jeho kořeny jsou v taktických, realistických bojových situacích. Z tohoto důvodu, běh a střílení přispívá k vážně nevypočitatelné střelbu. Přemýšlet o tom, co děláte. Ledaže plýtvání municí je vaším cílem, je lepší zastavit, cíl, střílet, a pak jít dál. V opačném případě Locust Horde vás může rojí a vzít si život.

Gears of War představuje cílený a dobře se rozvíjejícím filmový zážitek a nic zříceniny, že rychlejší než časově náročný průzkum každého přepínače nebo tlačítka najít nepolapitelného spoušť k otevření dveří. Tato hra představuje tlačítko "Bod zájmu", které se objeví na obrazovce, takže můžete okamžitě komunikovat s nezbytnou položkou pokročit ve svém hraní. GOW samozřejmě nabízí slintat-hodné grafiku, ale mechanici také obdrželi stejnou pozornost. Mějte oči a uši v nejvyšší pohotovosti po dni zveřejnění, protože Microsoft nenechá kočku z pytle na to, kdy hráči budou moci k řešení tohoto skvěle vypadající a skvělé herní titul.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

882224262620
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.