• -50%
Gears Of War (18) - Xbox 360
search

Gears Of War (18) - Xbox 360

98,02 Kč
49,01 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet

Gears of War (18)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Jedním z nejvíce vysoce hodnocených her E3, Gears of War hledá pravděpodobné, že bude Xbox 360 vánoční trhák s nejlepší grafikou ještě neviděl v systému a taktické twist na obvyklé natáčení `em-up.

S Halo ještě nejméně rok se jedná v současné době Xbox 360 premiér exkluzivní shoot `em-up. Použití třetí osobu, přes rameno, pohled spíše než obvyklý první osoby pohledu hru na důraz na význam krytu a taktiky spíše než jen běhání a střílení. Otázka krytu je obzvláště důležité vzhledem k působivě zničitelné prostředí budete bojovat v, které vytvářejí neustále se měnící bojiště pro vás navigovat. Jak se dalo očekávat, že hra obsahuje i rozsáhlou sadu multiplayerových a co-op režimy pro hraní přes Xbox Live.

Nejzajímavější moment: Grafika je ohromující, téměř fotorealistické, ale největší provinilé potěšení ve hře tak daleko je "motorová pila bajonet" a OTT výtrysk gore, že výtažky z padouchy.

Gears of War vývojáře Epic Games jsou také zodpovědné za 3 grafický engine Unreal Engine, který se používá v mnoha jiných her z Assassin Creed do Lost Odyssey.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

882224260022
3 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.