• -50%
Disney Infinity 3.0 Star Wars Starter Pack - Xbox 360
search

Disney Infinity 3.0 Star Wars Starter Pack - Xbox 360

299,00 Kč
149,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Disney Nekonečno 3,0 Star Wars Starter balíček

(Omlouváme se za strojový překlad)

Disney Nekonečno 3,0: Hrát bez omezení nyní vítá Star Wars na stále rostoucí sbírce Marvel, Disney a Pixar Disney charaktery, příběhy a světy. Společně noví hrdinové mohou spojit své síly s postavami z předchozích vydáních a vydejte se na dobrodružství velké jako vaše představivost v Toy Box 3.0! Disney Nekonečno vás povzbuzuje hrát svou cestu, ať už prozkoumat vytvoření open-world v Toy Box nebo příběh-řízený herní systém uvnitř herní sestavy! Pustit do 3,0 Toy Box, kde si můžete vytvořit svůj vlastní svět a míchejte, zápas a mash up všechny znaky Disney nekonečna jednom místě. Také můžete skočit do herní sestavy, kde si můžete zahrát uvnitř světů své oblíbené postavy a znovu prožít odlišné zkušenosti, pestrou hratelnost, prostředí a postavy.

Epické dobrodružství čeká uvnitř Disney Nekonečno 3.0: Star Wars Starter Pack! Vstoupit do herní vesmír, který doporučuje, abyste si hrát svou cestu - ať už prozkoumat vytvoření open-world v Toy Box nebo příběh-řízený herní systém uvnitř herní sestavy!

Disney Nekonečno 3,0: Star Wars Starter Pack obsahuje Disney nekonečno Base a Disney nekonečno 3,0 videa herní software Star Wars: Soumrak republiky Play Set, Ahsoka Tano a Anakin Skywalker obrázky a webové kód karty.

Zadejte nové a vylepšené 3.0 Toy Box, široký-otevřený svět možností, kde můžete vytvořit vlastní příběhy, světy nebo se všemi svými oblíbenými postavami Infinity Disney! Mix, zápas a mash-up Disney, Disney Pixar, Marvel a Star Wars znaky na jednom místě!

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

8717418463007
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.