• -50%
LEGO Star Wars III Clone Wars - Xbox 360
search

LEGO Star Wars III Clone Wars - Xbox 360

803,03 Kč
401,52 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Clone Wars LEGO Star Wars III

(Omlouváme se za strojový překlad)

Lego Star Wars III: Clone Wars je akční adventura, která staví na dlouho uznávané pro rodiny s dětmi zábavu a kvalitní hratelnost, která je charakteristickým znakem Lego povolení videohry. Hra má fanouškovskou základnu scény ze Star Wars: Klonové války a období 1 a 2 hitu animovaný televizní seriál, to vše převyprávěl pomocí snadno zvednout a blokové orientované Lego hra videohry mechanika.

Vlastnosti: Nový příběh - Poprvé, hráči budou mít své oblíbené příběhy ze Star Wars: Klonové války, převyprávěl v úžasné Lego světě, které fanoušci znají a milují. Masivní pozemní Battles - Zcela nový zkušenostem Lego Star Wars, hráči převzít kontrolu nad prapory klonových vojáků proti vytrvalé droid armáda - budování základů, nasazení vozidel a volá posily porazit soupeře. SceneSwap - Authentic na základě zkušeností Star Wars, nová funkce umožňuje hráči převzít kontrolu nad několika týmů v jednotlivých lokalitách. Pracujme společně na dokončení různé cíle, budou hráči ovládat každý tým prostřednictvím stisknutí tlačítka, zatímco hraje pro jednoho hráče nebo v multiplayerových módů co-op. Všechny New Boss Battles - Poprvé v této sérii Lego Star Wars, fanoušci boji proti masivní šéfy jak je vidět na Clone Warsanimated série, včetně Gor, epické Zillo bestie a mnoho dalších favoritů. Mnohovrstevnatý Space Battles - Hráči budou moci vzlétnout v jejich oblíbené lodích se orientovat a proletět vícevrstvého boje po celé galaxii. Nové bojové schopnosti - Postavy budou mít více dynamické pohyby, které umožňují hráčům větší volnost k boji soupeře. Postavy budou mít také nové lightsaber schopnosti včetně Lightsaber Lightsaber řezání, vrhací, a Lightsaber lezení. Hra bude také představovat nové úchopové schopnosti, které umožňují hráčům vylézt cestu přes hádanky a porazit nepřátele. Prozkoumejte Galaxy - Hráči budou moci prozkoumat exotických míst v různých lodí v průběhu 16 různých hvězdných systémů. Fanoušci budou hrát jako darebný separatisty, ušlechtilé republika hrdiny nebo dokonce jako nájemné vrahy, vystopovat znaky po celé galaxii. Rozšířené schopnosti Force - Použití síly ve všech nových způsobů, jak kontrolovat Lego objekty, budou hráči řešit hádanky, přístup nových oblastí, zvednout a hodit nepřátele - a to i proměnili je do zbraně. Zcela nový Clone Zbraně, prostředky a znaky - Nové klon zbraně včetně rychlé palby zbraně a raketomety, stejně jako všechny nové masivní válečných lodí, aby prozkoumala, jako je Anakin Skywalker se vlajkové lodi Resolute a těžce nesl 'zničující válečné lodi, na zlovůle. Hráči budou také procházet galaxii do nových vozidel, jako jsou republice bojový vrtulník, Clone Turbo Tank a dokonce i Anakin Jedi Intercepter a Twilight. Fanoušci budou také objevovat své oblíbené klasické znaky jako Darth Vader, Chewbacca a Luke Skywalker. Puzzle Řešení - Hra bude obsahovat všechny nové hádanky, které odměňují kreativní myšlení s využitím týmové práce a jedinečných stavebních situacích je možné pouze v Lego galaxii daleko, daleko. Všechny nové osvětlení a animace - Zcela nový motor přivádí postavy k životu, dává hráčům zcela novou úroveň kontroly v živé prostředí, na rozdíl od nic nikdy neviděl v Lego hře. Split Screen - Lepší dynamický obrazovku rozdělenou pro multi-player co-op s skok in / vyskočit schopnosti pro přátele a rodiny hrát spolu.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

8717418405922
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.