• -50%
Tron: Evolution - Xbox 360
search

Tron: Evolution - Xbox 360

302,55 Kč
151,28 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Tron: Evolution

(Omlouváme se za strojový překlad)

TRON: Evolution je jedním z klíčů k odemknutí TRON mytologii.

Tyto Příběh se odehrává před začátkem filmu. uvolnění před filmem znamená, že fanoušci mít čas zažít nový svět TRON na herní platformy nové generace. Tron Film představuje dialog a příběh, který bude připojovat ke svým storys minulosti, což hráči budou prožívat v videohře

Ve hře, budete hrát jako program s názvem Anon (anonymní) a jako se vydáte přes svět TRON objevovat Důvodem Abraxas virové epidemie, uvidíte umístění, vozidla a zbraně jedinečné pro Evolution videohře, jak si vytvořit noví spojenci a noví nepřátelé. TRON (VG) hraje Olivia Wilde jako Quorra a Bruce Boxleitner jako Tron, opakovat jejich role z blížící se Tron: Legacy.

Hra obsahuje souboj s vysokou mobilitu, což umožňuje, aby hráč běhat a skákat po celém světě jak bojovat proti nepřátelům s diskovým based a boje na blízko. Přehrávač používá pohyb parkour styl, aby prozkoumala a vylézt na nový digitální svět Tron. Hra obsahuje prvky synonymní do světa TRON kultovní lehké cykly jsou pokročilé verze, které se na hlavní složkou ve hře k tomu, aby závodní a mřížky souboj Hráč zažije digitální TRON svět a komunikovat s různými obyvateli cyber vesmíru. Děj se odehrává přes digitální svět s jedinečnými lokalit, které rozšiřují na míle daleko.

TRON: Evolution je k dispozici přetrvávající průběh přehrávače Připojení hráče v režimu offline zkušenosti s jejich on-line zkušenosti

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

8717418281649
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.