• -50%
SBK 09: Superbike World Championship 09 - Xbox 360
search

SBK 09: Superbike World Championship 09 - Xbox 360

288,04 Kč
144,02 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

SBK 09: Superbike World Championship 09

SBK-09 je oficiální hra ze série závodů Mistrovství světa Superbike. V reálném životě, 36 nebojácní jezdci soutěžit v 28 závodech na okruzích 14 a 13 zemích po celém světě (Itálie má dva závody - Monza a Imola) v nejvíce vzrušující dvoukolovém soutěži na planetě. A hra se v ničem neliší - ve skutečnosti, SBK-09 vezme pýchu na bytí téměř dokonalý odpočinek skutečné závodní série.

Takže všichni jezdci jsou tam z Japonska Haga, který již přijatého náskok v sérii před vydáním, na italskou Ianuzzo, který ocasy balíček na body. Všechna kola jsou tam taky: Ducatis, Yamahy, Kawasakis, Suzuki, BMW, Honda a Aprilia. Stopy jsou přesně modelovány a zahrnují realistické detaily dolů do boxů a zastřešujících dívek, které visí kolem nich.

Existuje pět režimy pro jednoho hráče závod, s konečným cílem prozatím vyhrát celý SBK-09 Championship. Pokud vás omrzí konkurovat AI jezdců, tam jsou tři online režimu multi-player taky.

Motocykl může být náročné, pokud jsou příliš realistický: kola jsou zdaleka tak tolerantní jako auta, když se převařit rychlost přiblížení, nebo brzdění do kouta. Ale SBK-09 nabízí plně přizpůsobitelné fyziky a realismus, takže si můžete přizpůsobit úroveň obtížnosti, kolik z arkádové závodník nebo SIM obsesivní jste. K dispozici je i pád deformace za to, co vývojář Black Bean tvrdí, je vůbec poprvé v motocyklové závodní. Když k tomu připočteme možnost testovat a ladit své kolo s pomocí inženýrů na trati, a máte nejpřesnější superbike závodní zkušenosti vedle jít ven a dělat skutečné věci.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

8033102494615
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.