• -50%
Sniper Elite 3 - Ultimate Edition - Xbox 360
search

Sniper Elite 3 - Ultimate Edition - Xbox 360

599,00 Kč
299,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Sniper Elite 3 - Ultimate Edition

(Omlouváme se za strojový překlad)

Sniper Elite je zpět, přičemž hráče do nové oblasti konfliktu ve druhé světové válce. Tentokrát se akce odehrává na pozadí krásné přesto smrtící terénu severní Afica. Nejde jen o prostředí, ve kterém je nový a nebezpečný, nicméně. Hra vrhá nové nepřátele do mixu, taky.

Po zuby ozbrojení s tanky Tiger a nejnovější výzbroje, německý neslavný Afrika Korps má spojenci v menšině, překonaný a ve vážných potížích. Chcete-li špatnou situaci ještě horší, inteligence naznačuje, že nacisté vyvíjejí super zbraň, která by mohla přinést celou válku k nepříznivé konce.

Sniper Elite III navazuje na boj OSS odstřelovací Karla Fairburne. Klíč, jak se hra hraje je, samozřejmě, v názvu. Jako sniper dostanete všechny vzrušení z uvedení kulku skrz oční bulvy enemiy je na dlouhé vzdálenosti, aniž by některý z nudu skrývá pod keřem po dobu tří dnů.

Není to všechno zabíjení z dálky, ačkoli. Existuje několik způsobů, jak přistupovat ke každému úkolu, a které by vás mohly být lépe brát někoho na krátkou vzdálenost, ale ty by bylo nejlepší, když je jako nenápadný, jak můžete. Osvětlení je důležitou součástí a spíše než být jen estetický účinek, stín vás skrývat.

Samozřejmě, že neslavný x-ray kamera Sniper Elite V2 je zpět, takže můžete sledovat svůj kulka skutečně vstoupí nepřítele, a to bylo vylepšil s přidanými vrstvami svalu na feat oči příliš. Stejně tak multiplayer dělá návrat se shoduje se po dobu až 12.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

8023171036229
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.