• -50%
  • Vyprodáno
Blackwater - Xbox 360
search

Blackwater - Xbox 360

112,53 Kč
56,27 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Vyprodáno


Černá Voda

(Omlouváme se za strojový překlad)

Máš, co to znamená být Blackwater Operativní?

Blackwater trvá virtuální souboj na další úroveň, s použitím Kinect ™ (není součástí balení) pro Xbox vytvořit nebývalou novou úroveň bojové ponoření. Stejně jako v reálném životě Blackwater operativní, hráči musí používat vojenské taktiky a celého těla gesta dokončit úkoly high-stakes v některých z nejnebezpečnějších míst na planetě.

Funkce:

Blackwater reálném boji Tactics: používají vojenské taktiky Blackwater, jak se naučit zacházet potenciálně smrtelné scénáře, jako zadávání nepřátelské zařízení, aby se zabránilo nepřátelské léčky nebo k ochraně konvojů přátelské. Kinect nebo tradiční kontroléry: Buď první, aby se na příští generaci third-person stříleček, jak budete používat celé vaše tělo, aby plně ponořit do akce - nebo používají tradiční ovládací prvky pro více konvenční herní zážitek. Více než 25 různých Kinect pohybuje: Od střelou do vyhýbal, házení granátů nebo k ochraně VIP, využít celou řadu tělesných pohybů a odborných znalostí nezbytných pro být profesionální obsluha. Licencované Fire-Power: oficiálně licencované zbraně od Colt, Sig Sauer, Mossberg, Spetnaz a Blaser poskytují arzenál zbraní.
Vyberte si několika misí cesty: Vyberte si misi na cestu, která nejlépe vyhovuje vašim individuální a členů týmu dovednosti a užít zvýšenou opakovatelnost. Blackwater týmu: hrát jako čtyři různé členy Blackwater týmu, každý s vojenskou specializaci.

8023171028705
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.