• -50%
Stormrise - Xbox 360
search

Stormrise - Xbox 360

83,51 Kč
41,76 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Stormrise

(Omlouváme se za strojový překlad)

Svislost. Stormrise přináší novou koncepci v real-time strategie (RTS). Jednoduše řečeno, vertikalita vám dá tři dimenze k přemýšlení, ale to je jen špička ledovce.

Nezáleží na tom, jestli jste s vojáky přes střechy, přes podzemní tunely nebo jen létání nad bojištěm, budou vaše možnosti být ovlivněna výškou ostatních jednotek v okolí. Váš názor je omezena na které z vašich vojáků, takže je nutné pečlivě pohybovat, aby zajistily nechcete dostat přepaden nepřítelem s lepším hlediska.

Stormrise je zasazen do budoucnosti, post-apokalyptickém světě, kde je populace rozdělena do dvou soupeřících frakcí s různými výhledy na boje a diametrálně odlišných jednotek.

Echelon jsou technologicky vyspělý skupina, která přežila po účinky blízké zničení Zemi spánku, zachování technologie minulosti. Sai jsou potomci těch, které neměli mít přístup ke spánku technologii a byli nuceni přizpůsobit se nehostinné povrchu.

Vyvinutý Creative Assembly, mozkem série Total War, Stormrise má právo rodokmen pro RTS a individuální styl, který je šitý na míru dobře hrát na PC i konzolích.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5060138441415
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.