• -50%
Two Worlds - Xbox 360
search

Two Worlds - Xbox 360

302,55 Kč
151,28 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Two Worlds

(Omlouváme se za strojový překlad)

Two Worlds je fantasy RPG, která používá obě první a třetí pohledy člověk. Můžete vytvořit a hrát svůj vlastní přizpůsobitelné charakter. On / ona musí jíst, pít a spát jako skutečné osoby nebo nést následky. Například, pokud nespíte, boje si svůj charakter a kouzlo lití schopnosti bude vážně neúčinné. Pokud nejíte, jste pomalu ztrácí HP a čím déle budete jít bez jídla, tím rychleji ztratíte HP

Více než v jakékoli jiné hře před ním, Two Worlds vám umožňuje najít svou vlastní cestu přes svět a porazil výzvy, úkoly a hádanky v libovolném pořadí. Akce užíváte může způsobit měst, které mají být vyhozen, králové, které mají být svržena, a lidé mají být provedeny.

Použití míru grafický engine, Two Worlds vypráví příběh epický střet mezi skřety a lidi, které stabilně rozvíjí poskytnout překlenovací příběh. Hráči pustí do velkého pátrání najde dynamický svět, který přizpůsobuje své činy, doplněné kariérním systému, který umožňuje neuvěřitelnou volnost při vývoji charakteru. Přemíra vedlejších questů doprovázet hlavní příběh a tam je překvapivě velká škála předmětů a zařízení ke sběru.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5060112740787
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.