• -50%
Everyone Sing - Xbox 360
search

Everyone Sing - Xbox 360

317,05 Kč
158,53 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

každý Sing

(Omlouváme se za strojový překlad)

Každý Sing je první multi-formát zpěv hra, kde doslova každý může zpívat! Unikátní herní vlastnosti zajišťuje velkou noc v, kde se mohou zapojit všichni. Každý z 35 masivních hitů v každém Sing má možnosti pro více hráčů, což znamená, že čím více věří zpěváci mohou zpívat jako "vedení" a méně jistý, může být jejich doprovodné zpěváky. Každá píseň má lék na 2 hráče, 3 hráče a 4 hráčích, takže budete mít co nejvíce z každé skladby, a nikdo zůstane ven!

Takže ať už máte chuť se jako Jessie J, Nicki Minaj, jeden z hledaných chlapecké nebo jako jeden ze svých opěrných zpěváků, si můžete vychutnat dokonalý večer se svými přáteli se všemi Zpívejte!

Ideální pro konečný noci, každý Sing podporuje až 4 mikrofony, takže můžete mít zkušenosti plný párty s přáteli. S režimy více stran, včetně Pass bombu skupinovém režimu, Know Your Song a další, můžete skutečně mít perfektní party s přáteli a rodinou.

Každý Sing Mode Group umožňuje vytvořit hudební skupinu se čtyřmi kamarády, a pokrok prostřednictvím kolech soutěže, aby se stal hlavním zpěv hvězdy!

Pobyt v je nový jít ven! Získejte své přátele kolo a dostat párty s každým Sing!

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5060015030411
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.