• -50%
Condemned - Xbox 360
search

Condemned - Xbox 360

302,55 Kč
151,28 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Odsouzený

(Omlouváme se za strojový překlad)

Vyvinutý oceněných Monolith Productions pro next-gen konzolí a PC Condemned libuje v nepřirozené úrovni psychického napětí, jak budete používat instinkty, forenzní nástroje a boji zblízka sledovat sériové vrahy a postavit je před soud.

Jste Ethan Thomas, agent FBI v sériovém zločinů oddělení, jehož snaha o vytrvalé sériových vrahů vede jej přes kalné městském prostředí nasycené sociopaty, číhající s úmyslem na okraji lidstva.

Drsné, atmosférický thriller, odsouzený se nejlépe hraje s prostorovým zvukem zalomený nahoru a vypnout světla. Síla next-gen hardwaru umožňuje odsouzen k rysu fotorealistické kulis, realistickou fyziku a vysoce sofistikovanou umělou inteligenci. Zbraně a střelivo jsou omezené, takže budete náchylnější k herním galerii psychicky vyšinuté zločince. Pečlivé detektivní práce a přesné reflexy jsou vaše primární prostředky k přežití.

Inspirovaný z části filmů psychologický thriller sub-žánru, Condemned udeří intenzivní dechu tempo. Budete nikdy nemůže být jistý, co hrůza číhá ...

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5060004766512
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.