• -50%
Sonic & All Stars Racing Transformed - Xbox 360
search

Sonic & All Stars Racing Transformed - Xbox 360

648,22 Kč
324,11 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Sonic &amp: All Stars Racing Transformované

(Omlouváme se za strojový překlad)

Sonic a All-Stars obsazení sestavu na startovním roštu opět do boje o prvenství v konečném závodě. Soutěžit přes půdy, vody a vzduchu v neuvěřitelné transformujících vozidel, které se mění z automobilů pro lodě k rovinám poloviny závodu. Mistr své řidičské dovednosti, jak si drift, výkrut a podporu předjet své soupeře, nebo použít své zbraně takticky a rozpoutat váš pohyb All-Star získat vítězné výhodu.

Není to jen vaši kolegové závodníci musíte dávat pozor, protože silnice odpadne pod vámi, nové trasy se objeví i vaše vozidlo transformuje využít terénu. Objevit alternativní trasy a zkratky, jak jsi dokonalý průběh v tomto adrenalin poháněný pomlčka na cílovou čáru - závodní už nikdy nebude jako dřív.

Funkce:

Dynamické Skladby: Vezměte na zemi, na moři a vzduchem, jak si závod přes 16 dynamicky se měnící se kurzy inspirované slavnou historii herní SEGA. Objevit alternativní trasy, najít nové power-upů a vyhnout se vznikající nebezpečí, jak si závod k vítězství - každý track cítí jinak. Vyberte si svůj Racer: závod jako více než 20 legendárních All Stars. Startovní čára-up byl naverbován jako nová kultovní postavy ze světa SEGA vstoupit závod. Jaké další hra vidí ježka bojují proti opici, oblohy pirátem a sekerou ovládat trpaslík! Plně transformable Vozidla: Toto není obyčejný závod. Každý znak je vybaven svým vlastním jedinečným vozidla, které může transformovat do auta, lodě a letadla využít měnícím terénu. Každé vozidlo zpracovává odlišně a hráči musí zvládnout všechny tři k triumfu. Nástroje zkázy: Využívejte arzenál ničivých zbraní, které vyžadují zručnost na cíl, střílet, vyhnout se a blokovat. All-Star Přesune také vrátit, tentokrát smělejší a stylově si závod, tím více se zvyšuje vaše metr All-Star umožňuje, aby se uvolnil krveprolití na své soupeře! Konečný herní zážitek: Staré soupeření může být vyřešena i nové vytvořené v až 10 hráči online. Cesta po All-Stars 'světě, aby se na obrovské množství módů a výzev, včetně Grand Prix, bojových arén a neuvěřitelnou cestu kolem světa.

5055277019663
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.