• -50%
London 2012: The Official Game - Xbox 360
search

London 2012: The Official Game - Xbox 360

318,84 Kč
159,42 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet

London 2012: The Official Game

(Omlouváme se za strojový překlad)

Olympijské jsou odpovědné za některé z nejpamátnějších scén ve sportovní historii.

Je to v celosvětovém měřítku, kde jsou realizovány sny, hrdinové jsou vyrobeny, a momenty, které se bude vzpomínat po celá léta stalo přímo před vašima očima. Nyní i vy můžete vytvořit své vlastní okamžiky s Londýně v roce 2012 - The Official Video Game olympijských her.

S novými sporty, nové události a nových herních režimů, London 2012 přináší světy konečný sportovní akci k životu větší a lepší než kdy předtím. Vezměte na trať, vyjednávat Velodrome a ponořit se do hluboké konci v úžasné HD, zatímco vy soutěžit o pýše svého národa. Zdokonalovat své dovednosti v režimu olympijské, a hrát si s nebo proti svým přátelům a rodině v různých režimech pro více hráčů. Vytvořte si vlastní zlaté chvíle, pouze s Londýně v roce 2012 - The Official Video Game olympijských her.

Funkce:

Go for Gold: soutěžit ve více než 45 akcí, včetně všech Blue Ribbon událostí plus některé zcela nové události olympijských videoher, které nabízejí maximální hloubku a rozmanitost (včetně Motion Control a Party Play událostí) více způsobů, jak hrát na: soutěžit v široké rozsah výzev a herních režimů, včetně olympijských her, režim události, režimu online a Party Play Feel Vypálit: pro poprvé v olympijské videohra, přehrávat pomocí ovládacího pohybu s tucet různých akcí povoleny pro PlayStation Move a Kinect pro Xbox 360 Soutěžte o globální Glory: Vezměte soutěže online vůdce desek sledování osobních medaile se počítá, a získat národní hrdost body s každou medailí výhry ve vaší zemi - zatím jen hrát a zlepšovat své národy stojí! The Ultimate Olympijské Zkušenost: dostat blíže než kdykoli předtím na základě zkušeností z olympijských her s reaktivním komentářem super-realistické grafiky a prezentací TV stylu

5055277017102
5 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.