• -50%
Sonic & Sega All-Stars Racing - Xbox 360
search

Sonic & Sega All-Stars Racing - Xbox 360

648,22 Kč
324,11 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Sonic &amp: Sega All-Stars Racing

(Omlouváme se za strojový překlad)

Při zběsilé bitvě na šachovnicovou vlajkou, Sonic &amp: SEGA All-Stars Racing vidí Sonic a přátelé rychlost kolem tratě uvedené v středověkých zámeckých hradeb, svěží deštných pralesů a rušných městech, všechny převzaté z vizuálně bohatý a pestrý vesmírech Sonic a Sega. Fan oblíbené jako je Dr. Eggman, Tails, AIAI, Amigo a mnohé další se připojí Sonic v jejich zvyk postavené vozidel, vystupňováním jejich motory a strkání, aby zůstali před balení. Každá postava bude závod kolem trati v automobilech, letadlech, motorky, av případě AIAI je - banán mobilní! Tajné zkratky, rychlá manipulace a vyhýbání se strategicky umístěné překážky jsou určitě nejlepší způsob, jak se dostat na nejvyšším stupínku.

A vítězství je jen součástí zábavy v Sonic &amp: SEGA All-Stars Racing! Každá postava má specifickou All Star pohybovat, jako Super Sonic, Banana Blitz a Tails Tornado, což umožňuje rychlý způsob závodníků se dostat zpět do závodu! Moc ups a zbraně mohou být rovněž sbírány kolem kolejí a použít proti opozici, aby se zajistilo, že se nestanou hrozbou pro toto číslo o jednu pozici ... Hráči mohou bojovat v jediném nebo multiplayer módu, který umožňuje až čtyři kamarády závod v zběsilé akci rozdělené obrazovce, nebo až osm hráčů soutěžit on-line v konečné závodní zúčtování.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5055277002177
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.