• -50%
Lost Planet - Colonies - Xbox 360
search

Lost Planet - Colonies - Xbox 360

239,02 Kč
119,51 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Lost Planet - Kolonie

(Omlouváme se za strojový překlad)

Lost Planet: Extreme Stav byl jedním z největších úniků Capcom roku 2007. Pokud jste byli zvědaví, dále jen "extrémní" část názvu odkazuje na velmi, velmi chladném prostředí, ve kterém se hra odehrává. Docela vhodné pro britský letní vydání, opravdu. Nachází se v brutální zmrzlé tundře nepřátelské planetě, hra postaví hráče proti obrovi, ošklivý domorodých tvorů a napadání nepříjemnostmi. Léto 2008 přináší kolonií Edition - Nejedná se o pokračování, a nikoliv datadisk - ale verzi původní s bonusy pro sólové letáků a dobrotami habaděj pro Multiplayers.

Si vzít na roli Wayne Holden, zachráněný z závojem ledu se pouze fragmenty zůstávají jeho paměť. Co dělá vzpomenout je zabití svého otce z rukou monstrózních bytostí. S pouze Snow Pirates, nativní Akrid a tajemný NEVEC korporace vlevo na této planetě, je nutné zjistit, kdo věřit a boj o přežití.

Práce na nohou a se svým VS (Vital Suit, nebo obří mechanické pancéřovou-typu věc, pokud dáváte přednost), musíte procházet svět lov odpovědi. Kromě bojování roztříděný obří příšery a jiné nevábnost, hráči musí také bojovat zimu. Zabitím Akrid, hráči mohou extrahovat minerály z jejich těl, aby zůstali naživu.

Kolonií Edition nabízí tři nové režimy pro jednoho hráče, 10 nových zbraní, pět nových hratelných postav., 20 multiplayerových map a sedm nových multiplayerové módy, včetně svého prvního šanci hrát jako The Akrid.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5055060965085
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.