• -50%
Bionic Commando - Xbox 360
search

Bionic Commando - Xbox 360

112,53 Kč
56,27 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet

Bionic Commando

(Omlouváme se za strojový překlad)

Byl to lo-OOOOO-ng čas přijde, ale první opravdové pokračování z roku 1988 NES klasika, Bionic Commando, je konečně tady. O dvacet let později se díváte na podstatně jinou hru na boční posuv, plošinových originálu.

Je to už pět let herního času od událostí prvního dílu, a věci jsou trochu odlišné pro Nathan "RAD" Spencer. Následovat jeho hrdinné porážce Imperials, vláda - ta, kterou přísahal sloužit - se obrátil na něj a on se ocitne uvězněn za zločiny nespáchal. V předvečer své popravy však teroristé odpálí ničivou experimentální zbraň, která rozpoutá zemětřesení upon Ascension City, ten, který ničí její lid a všichni ale stáčí se do trosek. Spadá do Spencer opět převzít roli Bionic Commando a vyšli do ulic, aby zachránit den. Opět si obléká jeho Bionic rameno, kompletní s hák a zamíří do akce.

Toto pokračování vezme houpačka a střílet herních mechanismů originálu a převrátí jej do 3D. Hráči budou dělat svou cestu kolem vertikální i horizontální krajiny, houpání a zip mezi mrakodrapy, střelba nepřátel a tam, kde je to nutné, obracející je do vzduchu, nebo házet liché auto na ně.

Je dodáván s hlubokým možnost více hráčů k doplnění zážitek pro jednoho hráče, dělat to první online hra opravdu mají pokročilé drátu pohyby.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5055060961247
3 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.