• -50%
Devil May Cry 4 - Collector's Edition - Xbox 360
search

Devil May Cry 4 - Collector's Edition - Xbox 360

199,00 Kč
99,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Devil May Cry 4 - Sběratelská edice

(Omlouváme se za strojový překlad)

V Devil May Cry 4 (DMC4) hráči ovládat impozantní mladý Holy Knight v pořadí Maken s názvem Nero, který svědků svého vůdce porážky u rukou Dante. Nero věří Dante být démona, a proto musí být poražen: on přece jen přísahu zničit všechny démony. Nero zjistí, že má dostat ke rvačce s jeho nově objevené výkonu (více z nich později) jako jeho věrnosti a víry jsou testovány. Je Dante skutečný darebák kusu, nicméně?

Ve snaze pokračovat v řadě dědictví zuřivě se rozvíjejícím akce, DMC4 vytáhne všechny zastávky se zařazením nového bojového systému, který zahrnuje Nero je "ďábel nositel". Tato nová funkce umožňuje hráči doručit ohromující poškození soupeři s non-stop komba, a přitom získat novou energii pro pravou ruku Nero. Exceed systém - hnací plyn, který dělá Nero meč udeřit tvrdší a rychlejší - je také nový aspekt v DMC4.

Nero je postava, se kterou začne vaše dobrodružství v DMC4, jako Dante bude k dispozici pouze jako charakter playable po určité cíle jsou splněny. Oba Nero a Dante se udělují s výkonnými zbraněmi, samozřejmě, a celou řadu speciálních a silné pohyby, jako je Red Queen a Modré růže. Nechceme dát příliš mnoho pryč, ale stačí říct, že DMC nevypadá / zvuk jako bičování mrtvého koně vůbec. Seriál má přijít na silný pro nové plemeno konzoly a DMC4 udrží PS3 a 360 majitelů fascinuje a ponořená delší dobu. Pokud nechcete "dostat" DMC4, pravděpodobně máte démona ve své duši.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5055060961070
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.