• -50%
Lego: Batman 2 (No Toy) - Xbox 360
search

Lego: Batman 2 (No Toy) - Xbox 360

427,68 Kč
213,84 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Lego: Batman 2 (Ne hračka)

(Omlouváme se za strojový překlad)

LEGO Batman 2: DC Super Heroes je akční adventura zasazen do Batman vesmíru, a naplněný LEGO verzemi hrdinů a padouchů z kresleného seriálu Batman, pracovat spolu / proti těm z kresleného seriálu Justice League. Hra je samostatný navazuje na Lego Batman z roku 2008, a nabízí nepřeberné množství hrdinů a padouchů, strhující děj, ve hře dialog, klasické LEGO hra videohry, která zahrnuje podporu co-op, akce pro rodinné dovolené a v -game gadgets, vozidla a super hrdina schopnosti.

V Lego Batman 2: DC Super Hereos, kalamitní připadá jako Joker tvoří alianci s Lex Luthor. Výsledkem je sjednocení z největších darebáků na světě z celé DC vesmír komiků, sakra usilující o stržení Gotham City, cihlu po cihle. Naštěstí Batman a Robin jsou schopny vytvořit vlastní jednotku pro dobré se členy Justice League. Mezi další hrdinové k dispozici ve hře patří Superman, Wonder Woman, Green Lantern, a mnoho dalších. Hra obsahuje veselý obsah představovat Batman příchutí akci, smíchají s klasickými LEGO bloku hraní. Hráči využijí paletu vozidel, včetně Batmobile a BATWING, a musí zvládnout celou řadu pomůcek, aby triumf. Pravda o milované LEGO hra videohry, Lego Batman 2: DC Super Hereos obsahuje obsahuje jak singleplayer a možnosti herní co-op.

Funkce:

Splynutí videohry a doprovodní linky - LEGO Batman 2: DC Super Heroes doplňuje zcela nový, nedávno vydané LEGO Super Heroes: DC Universe sbírku hraček. Linka zahrnuje pět stavebnice, jako Batcave a tři buildable, detailní akční figurky. Heroes a Villains Galore - Dynamic Duo Batman a Robin spolu s dalšími slavnými superhrdiny od DC Universe, včetně Superman, Wonder Woman a Green Lantern zachránit Gotham City před zničením v rukou notoricky známých darebáků Lex Luthor a Joker. Batman fanoušci všech věkových kategorií se mohou těšit na nové a originální příběh naplněný klasické LEGO herní akce a humoru, jak hráči bojují, aby darebáci zpátky za mříže. Klasické LEGO Videohry Co-op Play - LEGO Batman 2: DC Super Heroes vychází ze zkušeností akce a kooperativní herní usazen v nejprodávanější LEGO videohře k dnešnímu dni bezstarostná akci - Hra dále rozšiřuje a spojuje oba Batman a LEGO videa herní zkušenosti k vytvoření velmi zábavné. Vzrušující prostředky a Gadgets - prozkoumat všechny nové oblasti Gotham City s využitím různých vozidel, včetně Batmobile a BATWING. Navíc, hráči jsou schopni bojovat za spravedlnost zvládnutí nové pomůcky a obleky, například Batman Power oblek a Robins "nebezpečím Cannon, a s využitím všech-nové schopnosti, včetně Superman letu, super-dech a teplo vidění schopností. Objevit nový příběh, který zavádí masivní náboj Gotham City plný zábavy průzkumu, sběru a vozidel. Traverse Gotham City otevřený oblast procházením, létání nebo odemykání a ovládání různých chladných vozidel včetně Batmobile, BATWING a Batboat.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5051892085373
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.