• -50%
Fear 2 - Project Origin - Xbox 360
search

Fear 2 - Project Origin - Xbox 360

273,53 Kč
136,77 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet

Strach 2 - Project Origin

(Omlouváme se za strojový překlad)

První FEAR hra vydána v roce 2005 dodáno želez hrůzy a činnosti ve stejném poměru, s těsné blízkosti-čtvrcený akce a tmavé, napínavém atmosféře. Tak co děláte pro pokračování? Více hrůza, více akce!

FEAR 2: Project Origin staví hráče za zbraň Michaela Becketa, člen jednotky speciálních sil ulovených ve středu pěkně podivné a katastrofických dění na. Tam jsou hordy klonových vojáků, nadpřirozené nasties a - v centru toho všeho - je tu Alma, strašidelný dívka z první s některými docela silných nadpřirozených sil.

Takže ante bylo zvýšil, pokud jde o chaosu produkované uber-silný (a víc než trochu děsivé) Alma, takže to, co mají ti dobří dostal se s ní vyrovnat? Mech obleky, pro jednoho. Stoupání akce byla vzata do zářezu s přídavkem mechanizovaného souboje, něco dlouholetí fanoušci vývojářské Monolith může být obeznámeni s díky až 1998 je Shogo: Mobile Armor Division.

Tato akce byla také dělal to trochu šílený s více pod širým nebem boje, než první hře, půjčování pokračování více frenetické tempo.

Funkce slow-motion z první dělá znovu objeví, ale budete muset přemýšlet rychleji, poněvadž nepřítel AI byl vylepšen tak, aby byl taktický.

Stejně jako u jiných dobrý střelec, akce pro více hráčů je přítomen a podílely se hráče, schopných bojovat s nebo proti jejich kamarádi.

Pokud hledáte pro rychlá, akce zaměřené titulu hororu jste, je to vaše strašidelné holčička.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5051600222892
3 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.