• -50%
Stranglehold (18) - Xbox 360
search

Stranglehold (18) - Xbox 360

224,51 Kč
112,26 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Sevření (18)

(Omlouváme se za strojový překlad)

John Woo je tradičně známý pro jeho zběsilý, hyper Kinetic kulka-prolezlý filmu, který na occaision byl uváděn jako balet násilí. Při odchodu ze své obvyklé činnosti, on je o krok do hraní produkovat šílené, hyper kinetická, kulka-prolezlý sevření.

Stranglehold je duchovní nástupce Woo natvrdo. Chow Yun Fat, hvězda filmu, dělá znovu objevil jako inspektor Tequila, kdo se bude muset první pluh zbraně do kriminálního podsvětí, aby se na trestné činnosti šéfy, kteří si hrábl pro svou rodinu.

Jak byste očekávali od všeho, co se třít z mysli Woo, Stranglehold funkce mnohem posuvné, potápění a spoustu kulek. Stejně jako ochranné známky pistolí Beretta, M4 karabina útočné pušky, brokovnice, raketomety a M249 lehké kulomety, budete moci vyzbrojit se čtyřmi různými pravomocemi, jak budete postupovat.

Tyto čtyři "Tequila Bombs" zahrnují zdravotní podporu, jejímž cílem Precision, palba (lepší palebnou s chutnou dávkou nezranitelnosti) a inteligentní bomby (který vyzve dobrou inspektor točit v kruhu, přičemž se padouchy se záhadnou přesností.

Chcete-li vidět vše-akce dva-fisted přestřelka a tuny létání scenérie, pro vás tenhle je.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5037930100031
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.