• -50%
FIFA 17 - Xbox 360
search

FIFA 17 - Xbox 360

399,00 Kč
199,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

FIFA 17

(Omlouváme se za strojový překlad)

EA SPORTS FIFA je zpět!

FIFA 17 přetvářejí způsob, jakým budete hrát, soutěžit, a citově spojit s hrou. FIFA 17 vás vtáhne do autentických fotbalových zážitků využitím propracovanost nový herní engine se současným zavedením vás fotbalistů plné hloubky a emocí, a budete přesměrováni na stránky zcela nové světy, které jsou přístupné pouze ve hře. Kompletní inovace ve způsobu, jakým hráči myslet a pohybu, fyzicky interagovat s protivníky a spouštět v útoku umožňuje vlastnit každý okamžik na hřišti.

Běží na omrzliny

Jeden z největších herních enginů v tomto odvětví, Frostbite přináší autentické, skutečný-to-život akci, vezme hráče do nových fotbalových světů, a představí fanouškům na znaky plné hloubky a emocí FIFA 17.

Nový fotbalový světy

Omrzliny vstřikuje ještě více detailů do světů FIFA 17. Zkušenosti všechny nové prostředí, jako jsou tunely, šatnách, vedoucího kanceláře a tým roviny, přináší zvýšenou realismus pro znaky na hřišti i mimo něj.

Využít každé příležitosti

Kompletní inovace ve způsobu, jakým hráči myslet a pohybu, fyzicky interagovat s protivníky a spouštět ve vás útok dává naprostou kontrolu nad každým okamžikem na hřišti. Z volných kopů na sankcích rohových kopů, injekci osobnost a zkušenosti ovládací prvek z každého mrtvého míče situaci.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5030937116432
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.