PowerUp Heroes (Kinect) - Xbox 360

Ubisoft

3307219932342

3307219932342

Použité

67 Položek skladem

14 dnů

227 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


PowerUp Heroes (Kinect) Xbox 360 bazar

Popis

PowerUp Heroes (Kinect)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Untitled Document S PowerUp Heroes, cítit a chovat se jako super-hrdina. Proměňte svůj Xbox360 Avatar do konečné hrdinu, vybrat si své superschopnosti a nastoupí proti super zločinci vymýtit síly zla.

Win bojuje s cílem shromáždit více super obleky, vzít na svých pravomocí a odemknout svůj avatar plného potenciálu. Boj po boji budete mít silnější a silnější v tvář proti svým přátelům a stát všemohoucího Super-Hero na světě!

You Are The Super-Hero: Živě si své sny stát se konečným hrdinou tím, že změní svůj X360 avatara na superhrdinu, infuzí to s pravomocemi a odkrýt svou sílu. Vyberte si mezi více než 12 postav, každá z nich má svou vlastní osobnost a styl. Sílí s každým boji: Vezměte na oponentů každý nabitých s jinou sadou smrtelných sil. Porazit v boji, aby využily jejich perfektní obleky, ukrást jejich schopnosti a ovládat jejich sílu pro budoucí soutěží! Silný zážitek: působivých hudba a vysoce kvalitní zvukové efekty vytvořit dokonalý zážitek, který doporučuje, aby se uvolnil svůj bojovného ducha. Použijte celé vaše tělo kontrolovat, jak budete bojovat: dodge soupeře útoky, udeřit dopředu zahájit projektily, nebo pracovat s přítelem, aby se uvolnil dvojité hnané super útoky. Multiplayerové režimy: Vyzvěte své přátele v boji díky různými online a offline režimech pro více hráčů: bojovat proti sobě, nebo se spojí a mistrovské kombinované útoky proti AI!

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta