• -50%
Need For Speed Most Wanted '12 - Xbox 360
search

Need For Speed Most Wanted '12 - Xbox 360

375,09 Kč
187,55 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Need For Speed ??Most Wanted '12

(Omlouváme se za strojový překlad)

Chcete-li být Most Wanted, budete muset předběhnout policajti, outdrive své přátele a přelstít své soupeře. Díky neúnavné policie nastřikovací, aby vás dolů, budete muset provést zlomku vteřiny rozhodnutí. Použijte otevřený svět ke svému prospěchu najít úkrytu body hit skoky a získat nová vozidla, aby vám o krok napřed.

V pravém Criterion Games módě, vaši přátelé jsou v centru vašich zkušeností. V otevřeném světě bez menu nebo haly, budete moci okamžitě vyzvat své přátele a prokázat své řidičské dovednosti v různých bezešvých multiplayerových akcí. Vaši soupeři budou dělat vše proto, aby vás zastavit dostat až na vrchol. V tomto světě, může existovat pouze jedna Most Wanted.

Funkce:

Otevřená World Action - porážka policajty - svou cestu. Hit skoky a zkratky, poníží, nebo třást policii v prostředí, které hrají na unikátní silné stránky vašeho vozu. Svoboda je všechno. Pohon kdekoliv se svými přáteli, objevovat skryté herní systém, nebo využít své znalosti města je porazit v nikdy nekončící dodávky výzev. Non-Stop Multiplayer - Vyberte si auto, připojit se svými přáteli a skočit do non-stop playlistu těsných, soutěžních akcí. Žádné lobby obrazovek znamená, že akce se nikdy nezastaví. Skóre velké, řadí nahoru a vydělávat nekonečné odměny a aktualizace. Udržujte divoké soupeření jdoucí mezi událostmi s nekonečné možnosti závodit, bitevních a prozkoumat v obrovském otevřeném světě. Porazit své přátele - Autolog 2 vystupňuje intenzivní konkurenci s individuální závod doporučení a napájí vysílání všech svých nejvíce ničím novým skóre, rychlost a časy se svými přáteli. Závodní bez pravidel - Je to přežití nejrychlejší jako Need for Speed nejhledanějších pojistky se franšízová je, autentické "skutečný vůz" cítit s intenzivní rychlosti a agrese Burnout. Power dolů, vysunout, a bitva si cestu kolem policisty a soupeři s použitím čistého řidičskou zručnost a těžkých dávkách dusného.

5030930109233
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.