• -50%
SSX 2012 - Xbox 360
search

SSX 2012 - Xbox 360

317,05 Kč
158,53 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

SSX 2012

(Omlouváme se za strojový překlad)

Moderní den přerod z jednoho z nejvíce kriticky uznávaných arkádových sérií všech dob, EA SPORTS SSX umožní hráčům zažít franchisové podpis zábavu a adrenalinová hratelnost přes kultovní pohoří po celém světě.

Použití topografická satelitních dat NASA jsme zmapovali masivní svět pro hráče k prozkoumání. Po celou dobu devíti rozsáhlých pohoří, SSX balení reality-vzpírat do každého běhu nechávat hráče Race, Trick a přežít dolů obrovské otevřené hory.

Vlastnosti: Conquer planety hory - od Antarktidy do Afriky a Himalájí do Alp, budou hráči padají do devíti nejznámějších hor se pohybuje na planetě Zemi. Použití NASA topografických dat a náš vlastní nástroj Mountain Man, každý z těchto ikonických pohoří pak byly přehnané dodat herní zážitek, který je věrný SSX závodě to - daleko za váš typický závodní zkušenosti, SSX umožňuje hráčům závodit dolů obrovské otevřené hory s více pohledy a žádné neviditelné zdi, aby lemu hráče v Trick to - vzpírat zákony skutečnosti se SSX umožní hráčům vytáhnout z triků, které by dělaly největší snowboardisty i ve světě se krčit. Zapomeňte na 1260 ° Double McTwist, v SSX pokud máte stále obě nohy připoutané k desce, zatímco vy točí 200 kilometrů ve vzduchu pak jste ještě začátečník. S rafinovanou trik systému a úrovně zaměřené na dosažení trik příležitosti na každém kroku, vyplnění vašeho Tricky metr je nutné ji přežít - nový herní prvek inspirovaný big mountain snowboardingu, SSX požádá hráče přežít některé z nejvíce zrádné sjezdy na zemi. Napadán silou matky přírody, budou hráči muset přežít laviny, bílé outs, zmrazení nízkých teplot a ještě mnohem více, zatímco oni dělají jejich cestu dolů těchto přírodních boss bitvy Advanced Physics - Využití sílu současnou generaci konzolí, SSX představuje revoluční fyzikální engine, který umožní hráčům jezdit a trik off v prostředí téměř cokoliv, neomezený neviditelnými zdí a bariér Upgradeable výbava - z desek s různou rychlostí až křídel obleky, které umožňují klouzat na delší vzdálenosti, upgrade zařízení jezdit rychleji , trik vyšší a přežít delší znaky starý a nový - oblíbené postavy, jak vybraný fanoušky, aby jejich návrat do SSX spolu s některými novými tvářemi, které se připojí k povolení. Vracející se znaky patří: Elise, Kaori, Mac Psymon, Moby a Zoe

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5030930104320
2 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.