• -50%
Battlefield 3 *2 Disc* - Xbox 360
search

Battlefield 3 *2 Disc* - Xbox 360

224,51 Kč
112,26 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet

Battlefield 3 * 2 * Disc

(Omlouváme se za strojový překlad)

Feel The bitvu. Letos na podzim, připravte se cítí nejvíce fyzické střelec jaký byl kdy vytvořen, hnaný zcela nového herního motoru Frostbite 2.

Battlefield 3 skočí před konkurencí s výkonem Frostbite 2, další splátku špičkového herního enginu DICE je. Tato technologie state-of-the-art je základem, na kterém je postaven Battlefield 3, přináší vynikající kvalitu obrazu, velkou smysl pro měřítko, masivní destrukci, dynamický zvuk a neuvěřitelně realistické animace postav. Kulky sviští tím, stěny rozpadat a výbuchy vám hodit na zem, bojiště cítí živější a interaktivní, než kdykoliv předtím. V Battlefield 3 se hráči krok do role elitních amerických Marines, kde budou mít srdce-bušení single player misí a konkurenční multiplayerové akce sahající napříč různých místech z celého světa, včetně Paříži, Teheránu a New Yorku.

Vlastnosti: Frostbite 2 - Battlefield 3 zavádí Frostbite 2, neuvěřitelné technologie, která trvá animace, zničení, osvětlení, rozsah a audio do nových výšin. Postavený na základě tohoto mocného herního enginu, Battlefield 3 vtáhne hráče fyzicky a psychicky na svět kolem sebe jako nikdy předtím. Pocit, že bitva - Feel dopadu kulek a výbuchů, přetáhněte své padlé kamarády do bezpečí, a připojit svůj zbraň na téměř jakékoliv části terénu. Battlefield 3 je břit animace, efektní vizuální a reálné, jako peklo bitva útočných vaše smysly a máte pocit, viscerální bojovníci zážitek jako žádný jiný FPS. Bezkonkurenční vozidla Warfare - Nejlepší online válčení vozidla zážitek ještě lepší s montážní třeskem jako stíhačky celkovou rozsáhlou řadu pozemních, vzdušných a námořních vozidel. Urban Combat - Vezměte boj na kultovních a nečekaných místech v USA, na Středním východě a Evropě, včetně klaustrofobické ulic, městských centrech a otevřené krajiny, vozidel s dětmi, jak si probojovat přes válku zítřka.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5030930102425
5 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.