• -50%
Mass Effect 3 (15) 2 discs - Xbox 360
search

Mass Effect 3 (15) 2 discs - Xbox 360

141,55 Kč
70,78 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Mass Effect 3 (15)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Mass Effect 3 je hra na hrdiny (RPG) / třetí Person Shooter hybrid set do sci-fi vesmíru. Mass Effect 3 je třetí hra v populární série Mass Effect, a se říká, že je poslední splátky. V něm hráči pokračují dobrodružství velitele Sheparda využívající extrémní charakter přizpůsobení, která je charakteristickým znakem rysem série. Mezi další funkce patří: schopnost rozhodnutí o dovozu z obou předešlých her do nové hře, vlastnickou / přehrávání z předchozích her není nutné, upravitelných zbraní, zlepšení mobility a boji na blízko, mnozí se vracejí znaky (pokud nebyli zabiti off v předchozí dovezené), zlepšený krycí systém, který umožňuje větší akce, kompatibilitu s Kinect Sensor pro Xbox 360 a další.

Ne každý přežije. Starobylá mimozemská rasa, známý jen jako "sekačkám," zahájila totální invazi odcházející nic jiného než stopu ničení v jejich brázdě. Země byla přijata, galaxie je na pokraji totální zničení, a vy jste jediný, kdo může zastavit. Cena neúspěchu je vyhynutí. Jste velitel Shepard, charakter, který si můžete propracovat ve své vlastní image. Můžete určit, jak bude akce hrát ven, což planety, aby prozkoumala, a koho vytvářet aliance s, jak si shromáždit sílu eliminovat smrťáka hrozbu jednou provždy. Jak vy vedete tato válka je zcela na vás: jít do boje s zbraní vyšlehly plameny nebo použít kryt plánovat větší taktickou útok. Využijte svou jednotku v plné míře nebo se vlk samotář přístup. Déšť smrt z dálky, nebo jít prst až k patě s nepřátel pomocí ničivé útoky zblízka. Mass Effect 3 bude reagovat na každé rozhodnutí uděláte, jak si hrají přes skutečně jedinečný zážitek ze své vlastní tvorby.

Vlastnosti: Rich, větvení příběhu - Zkušenosti sci-fi epos s několika zakončeními určí podle svých možností a akcí v průběhu Masivní co do rozsahu - bitva na mnoha světech po celé galaxii, jak si sjednotit maximální úsilí, aby se zpět na Zemi dříve, než bude pozdě ve velkém měřítku a inteligentní nepřátelé - Bitva obrovské nepřátele a vzít na chytřejší typ nepřítele, který bude důsledně napadat své nejlepší bojové taktiky a dát vám na okraji vašeho sedadla Odemknutí přizpůsobitelný Arsenal - Tailor každou zbraň s ničivými upgradů včetně dalekohledů , držadla, sudy a desítky dalších unikátních příloh. Každá zbraň má vlastní silný dopad a vizuální vkus rozpoutat smrt z dálky nebo Go Toe až k patě - Přizpůsobte si voják a četu, aby se zapojily nepřítele na vašich podmínek. Obrovské různými zbraněmi, schopností a vybavení vám umožní bojovat s nepřítelem v preferovaném stylu

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5030930101589
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.