Motion Sports - Xbox 360

Ubisoft

3307219902697

3307219902697

Použité

256 Položek skladem

14 dnů

180 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Motion Sports Xbox 360 bazar

Popis

Motion Sports

(Omlouváme se za strojový překlad)

Kinect potřebné ke hraní her - nejsou zahrnuty

MotionSports je nový sportovní titul, exkluzivně pro Kinect Microsofts, která přinese hráči bezkonkurenční ponoření, protože pohyby dělají v reálném čase jsou přesně zastoupena sportovci na obrazovce.

Vzrušující sportovní výzvy patří lyžování, jízda na koni, závěsné létání, fotbal, fotbal a box.

Široká škála sportovních: Závod dolů po svazích Super G slalom, vstřelit ohromující trestné střílení, kachna-a-běh si cestu ke hře-vyhrávat přistání nebo házet údery na mistrovství Controller-volná soutěž: Použití přesného pohybu řízení technologických sledovat každý váš pohyb jste zcela pod kontrolou akce na obrazovce. Žádné řadiče, žádné chrániče, žádné limity radosti z vítězství: sílící konkurencí, jak si vzít na své přátele v head-to-head výzvy, aby rozhodl, kdo je konečným sportovec je živě z vašeho obývacího pokoje: Vaše výkony jsou vysílány na in -game televizní kanál s živými komentátoři uvítání hráče do hry a komentování na každou výzvu s humorným tónem, včetně své hitsand mine STOUPEJTE k velikosti: Spustit jako místní celebrity a získat národní a mezinárodní uznání, vítězství nad fanoušky a přitahuje zájem médií. Sledujte své sportovní úspěchy as you go od místního hrdiny na globální superstar. Podělte se o své data se svými přáteli on-line a přilákat zástupy fanoušky zbožňující, sleduje svou tvář na obálce časopisů ve hře

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta