• -50%
  • Vyprodáno
Dead Space 2 (18) 2 discs - Xbox 360
search

Dead Space 2 (18) 2 discs - Xbox 360

273,53 Kč
136,77 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Vyprodáno


Dead Space 2 (18)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Je to dva roky, co Visceral Games a Electronic Arts rozpoutal Dead Space na nic netušící svět - což, doufejme, že se právě chystá dostatek času pro vaše strouhaným nervů se zotavili. Což je jen dobře, protože druhá splátka prostor přežití-hororové je výrazně lepší než jeho předchůdce v každém směru si lze představit. Což znamená, že bez ohledu na to, kdo jste, bude to vyděsit kalhoty z vás.

Tato akce obnoví tři roky po událostech z prvního dílu, s více kořeněné, zahořklý (a zdá se, že psychicky nestabilní) Isaac Clarke probuzení v aglomeraci, obří, dystopian města na Titanu, jeden z Saturnových měsíců. Musí ovšem překonat nepříčetný chování a zradu od svých spoluobčanů, a hordy nejodpornějších, hnitím, krev-poblázněný necromorphs kdy viděl v videohře.

Tentokrát Isaac je lépe vybavena k tomu, aby: se pohybuje rychlejší a má lepší útoky zblízka a zbraně (Javelin Gun a Rozparovač jsou zaměřeny zvláště vyzdvihuje) než předtím. Jeho Kinesis byl vylepšen tak, že si můžete vyzvednout Necromorph končetiny, například, a oheň je pryč v boji. A pokud jste se rozhodli, že nejste tak zájem o zbraň po tom všem, můžete re-spec na pracovním stole, kultivovat své silové uzly, které pak mohou být použity pro upgrade zbraně si přejete.

Tyto necromorphs jsou ještě hrozivější než v Dead Space, s novými odrůdami, které vyžadují velmi odlišné strategie, pokud se chystáte k jejich odeslání. Poměrně intuitivní Pukers, například, je třeba vzít ven s hlava-záběry, pokud chcete, aby se vyhnula postříkají kyselým žlučí. The Pack - roje zmutované děti - musí být na délku paže, a nejlépe se zabývá zbraň s velkým poloměrem výbuchu. Tyto děsivé zvuky učiněná necromorphs jak oni pokoušejí se vytrhnout vás na kusy masivně přispívat k Dead Space již děsivou atmosféru 2 a doplňuje chlazení osvětlení, hudby a zvukových efektů, a malé, ale účinných zařízení, jako jsou otvory, které náhle chrlit páru ve vašem směr.

Naštěstí existuje přestávky od vytrvalost, poskytuje slušné množství chytrých hádanek, pro které Dead Space je známý. Mnoho z nich, samozřejmě, rys vyjednávání smrtících pastí nebo zarovnání klíčové objekty beztíže podmínek nebo zručnou manipulaci objektů pomocí Kinesis a stasis. Dead Space 2 je děj - což nebudeme sdělovat, jak nechceme zkazit pro vás - visí společně a teče nádherně, s některými skutečných hran-of-the-sedla útesu-věšáky a stanovit kusy značení konců jednotlivé kapitol.

Sprawl sama o sobě má obrovský dopad na hratelnost: jak je stanovena na atmosféře bez Měsíci můžete často střílet z okna, což vyvolalo katastrofické dekompresi: Tentokrát to v pořádku, a budete moci střílet přepínač uzavřít havarijní uzávěry po případných necromorphs přítomných byly olizovat venku.

A konečně, Dead Space 2 je k dispozici režimu čtyř-na-čtyři multiplayer, ve kterém tým lidí usiluje o dosažení cílů, zatímco týmy necromorphs pokoušet se likvidují svými výraznými útoky. multiplayerový mód ve hře byl přirovnán k Left4Dead, který by měl rozrušit všechny hráče v obraze.

Pokud máte rádi horor, zamilujete si Dead Space 2 - a pokud se vám líbí third-person akční adventura, zamilujete si ho taky. A pokud jste zvláštní fanoušek survival-hororových her, pak Dead Space 2 bude největší potěšení budete moci dostat své ruce na tento rok.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5030930092559
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.