• -50%
Hasbro Family Game Night 3 - Xbox 360
search

Hasbro Family Game Night 3 - Xbox 360

520,18 Kč
260,09 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Hasbro Family Game Night 3

(Omlouváme se za strojový překlad)

Rodina oblíbené video herní zážitek se vrací pro další kompendium klasické deskové zábavy. Pět Hasbro nejpopulárnějších her jsou transformovány do zcela nového interaktivního dobrodružství, které někdo může hrát na nebo offline.

S panem Potato Head opět působí jako mistr ceremonií můžete zúčastnit nových rozšířených verzích Game of Life, Cluedo, Twister, Trap Myši a Yahtzee. Klasická hra bude znát v každém ale způsob, jakým budete hrát je zcela nový, s extra miniher a zábavných ovládacích prvků.

Deskové Hra na život a Cluedo jsou transformovány do multimediálních oslavy, kde se deska stává virtuální svět k prozkoumání. Mouse Trap je proměnila v obří mašinka s povedenou funkcí, zatímco Twister vás odvažuje, aby odpovídaly jeho pohyby oba na a mimo obrazovku. Nebo se Yahtzee se můžete těšit na zábavnou hru kdykoliv budete chtít v nejlepší hodnotu Hasbro Hra Night tak daleko.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5030930092214
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.