• -50%
Hasbro Family Game Night: Volume 1 - Xbox 360
search

Hasbro Family Game Night: Volume 1 - Xbox 360

568,22 Kč
284,11 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Hasbro Family Game Night: Volume 1

(Omlouváme se za strojový překlad)

Vezměte panu Potato Head od ruky - pozor, abyste jej vytáhnout ze zásuvky - jak se hraje hostitele pro své vlastní Hasbro Family Game Night.

Velcí může trvat několik kroků dolů paměti pruhu, zatímco děti si moderní úvod s těmito osvěžující digitálními Přepracování šesti klasických Hasbro deskových a stolních her. Family Game Night zahrnuje Connect 4, bitevní lodě, Yahtzee, zmást, Sorry! a zcela nový Sorry! Kluzáky. Přidání nové dimenze a výzvy k těmto legendárních oblíbené jsou zábavné nové varianty, jako je připojení čtyř Power Chips se svými bomby čipů a kolona Block čipy, plus zmást Portal kostky, reverzní Yahtzee a Battleship Barrage. lze hrát samostatně nebo s až třemi dalšími přáteli a rodinou v Yahtzee, Boggle, Sorry! a promiň! Posuvníky, nebo proti jednomu jiný hráč v Connect Four a bitevní.

Hráči si mohou přizpůsobit svůj vlastní osobitý digitální herní místnost zvolením nastavení a přidáním získané trofeje, chladné nábytek a dekorace všechny tematické své oblíbené. Nejen, že hráči mohou paluba, kde si hrají, ale i to, jak hrají. Hasbro Family Game Night je k dispozici režim strany, který dává hráčům možnost vybudovat vlastní společenských her výběrem jejich požadovaných, počet hráčů a nastavení časového limitu. Na vrcholu klasiků a jejich variace jsou party-herní problémy, včetně Match vzoru, Shake slova a Bomb Run.

Nyní Babička nemá ani opustit pohodlnou židli - stačí projít jí regulátor.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5030930080792
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.