• -50%
Need For Speed, Shift - Xbox 360
search

Need For Speed, Shift - Xbox 360

331,56 Kč
165,78 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Need For Speed ??Shift,

(Omlouváme se za strojový překlad)

Need For Speed je jedním z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších závodní hra sérií všech dob - ale můžete zapomenout na vše, co věděl o tom, jak NFS Shift - stopa je v názvu - vezme radikálně nový směr. Dalo by se tvrdit, že vyrostla - se posunula, a velký, z ulic do legendárních závodních tratí, jako jsou Spa, Donington a Laguna Seca (ačkoli tam jsou pouliční obvody, taky), a dává vám možnost pilotovat sliny -inducing stroje jako Pagani Zonda a Koenigsegg CCX.

Tento posun v důrazu se stává okamžitě zřejmé při spuštění kariéru ve hře: že to není policajt-car v dohledu, ale místo toho, NFS Shift hodnotí své řidičské dovednosti tím, že vás v BMW řady 3 a klesá vás do krátkého závodu kolem nádherně podrobný rekonstrukci legendárního Brands Hatch. Koupit auto a okamžitě máte na výběr z pěti závodů. Co zpočátku udeří vás jsou ohromující, mega-ostré grafiky, nejlépe vychutnáte přes NFS proslulé pohled z kokpitu, který nyní má úroveň pozornosti detailům, které neuvěřitelné.

Rychle přijedete ocenit strukturu Need for Speed SHIFT kariéře Mode, který Zní to složitě, ale byl chytře navržen tak, aby pracovat ve váš prospěch. K pokroku prostřednictvím, musíte vyhrát hvězdy, které jsou poskytovány pro dokončovací práce na stupních vítězů (tři hvězdičky za výhru a tak dále), ale také pro absolvování prahové hodnoty pro profilovou bodů v každém závodě. Profil Body jsou udělovány za dvou protilehlých aspekty své jízdy: agrese a přesnost a rovnováha mezi nimi definuje svůj styl jízdy. Tento systém funguje skvěle, jak se vlastně dostat udělena za vyžívá v řízení, které by byly šklebil se na v reálném životě, jako je plavit soupeře mimo trať nebo čtyřkolových snímků. Milovníci sebe jako pučící profesionálové budou nepochybně chtít získat více bodů pro přesností než agrese, ačkoli.

K dispozici jsou čtyři Úrovně vyjednávat ještě předtím, než dostat se do NFS živého World Tour, dvě řady vyvrcholení, ve které budete soutěžit ve většině exotických vozů na světě - pro pohyb nahoru úrovní přesnosti je nutné shromáždit určitých čísel hvězd , A ve svém profilu Body ať jste o úroveň výš jako řidič, maximálně na úrovni 50. Pokaždé jste o úroveň výš, dostanete odměnu jako sponzorství, nové ráfky a vinylů, a vybízí k dodatečným závodů.

NFS Shift nabízí přímé závody, čas Útoky - ve kterém dostanete určitý čas, abyste mohl psát nejrychlejší kolo - eliminators, Drift akce, jezdce Duels - ve kterém se vybrat jeden ze dvou vozů a musí porazit jiný přes tři závody - Endurance závody, výrobci závody - ve kterém jste daný identický vůz pro všechny ostatní na trati - a Hot Laps, kde máte tři cílové časy porazit, aby se urvat hvězdy v nabídce. Získáte spoustu Invitational akce podél cesty, a můžete vidět, kdo z vás a vaše přátele vlastní každé události v režimu kariéry. NFS Shift je jistý, že je velká remíza online: až osmi hráči mohou soutěžit v závodech, čas útoky a závěje.

Faktorem v realistickém manipulaci s pytlů pocit, AI, která dělá soupeřící řidiči zlepšit stabilně přes hru a rozsáhlé přizpůsobení obou mechaniky a karoserií, máte to, co musí být co nejúplnější, nejlépe strukturované a nejlépe vypadající závodní hra vůbec, ať už seš vážné benzínu-head která se chce stát příští Lewise Hamiltona, nebo zanícený amatér, který má tendenci upřednostňovat pasáž ve stylu závodníky. Shift, Need for Speed zvýšila několik ozubených kol najednou.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5030930077297
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.