• -50%
  • Vyprodáno
NHL 10 - Xbox 360
search

NHL 10 - Xbox 360

149,00 Kč
74,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Vyprodáno


NHL 10

(Omlouváme se za strojový překlad)

Povolení, která získala 19 sportovní hra roku ocenění v posledních dvou letech začíná nová éra s herní inovacemi, které přinášejí nový standard houževnatosti, emoce play-off hokej na ledě a v aréně, a více než 200 herních vylepšení že napodobit dovednosti a finesy, které každý fanoušek vidí skrz play-off NHL.

Nový first-person boje motor umožňuje hráčům obchodovat údery s NHL drsňák. Pocit, jaké to je být na ledě v bruslích z NHL hráče házet a vyhnout se údery. Uchopit a tahat za dres pro sebe v přistát úder, který podnítí fanoušky a jiskry svůj tým k vítězství. Vyzvěte hráče dovednosti a soupeřící tým tvrdého chlapíka zasáhne vyrovnat skóre.

Na led houževnatost a zastrašování je vzat na novou úroveň v NHL 10, kde vyhrál jeden na jednoho bitvy pro držení puku podél hrazení stává testem vůle a dovednosti. Využití zcela novým deska fyzikálního enginu, hráči mohou používat své tělo, aby chránila puk na desky a poté kick-projít to, aby spoluhráčů. Větší, silnější hráči pin soupeři k deskám, zatímco fanatičtí fanoušci třesk na skle, stejně jako v reálném životě. Fore-kontrolních obránců, tlakem na puk a koncový kontroly, aby zastrašili svého soupeře do chyb. Hráči únava, bambule projde, a nemohlo dojít ke kolizi pod hrozbou trvalého fyzického tlaku. Inspirovat spoluhráče, zapálit fanoušky a měnit tempo podněcováním mlýny, kreslení sankce, a míchání ji - to vše poté, co rozhodčí zapíská!

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5030930077211
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.