• -50%
NHL 10 - Xbox 360
search

NHL 10 - Xbox 360

149,00 Kč
74,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

NHL 10

(Omlouváme se za strojový překlad)

Povolení, která získala 19 sportovní hra roku ocenění v posledních dvou letech začíná nová éra s herní inovacemi, které přinášejí nový standard houževnatosti, emoce play-off hokej na ledě a v aréně, a více než 200 herních vylepšení že napodobit dovednosti a finesy, které každý fanoušek vidí skrz play-off NHL.

Nový first-person boje motor umožňuje hráčům obchodovat údery s NHL drsňák. Pocit, jaké to je být na ledě v bruslích z NHL hráče házet a vyhnout se údery. Uchopit a tahat za dres pro sebe v přistát úder, který podnítí fanoušky a jiskry svůj tým k vítězství. Vyzvěte hráče dovednosti a soupeřící tým tvrdého chlapíka zasáhne vyrovnat skóre.

Na led houževnatost a zastrašování je vzat na novou úroveň v NHL 10, kde vyhrál jeden na jednoho bitvy pro držení puku podél hrazení stává testem vůle a dovednosti. Využití zcela novým deska fyzikálního enginu, hráči mohou používat své tělo, aby chránila puk na desky a poté kick-projít to, aby spoluhráčů. Větší, silnější hráči pin soupeři k deskám, zatímco fanatičtí fanoušci třesk na skle, stejně jako v reálném životě. Fore-kontrolních obránců, tlakem na puk a koncový kontroly, aby zastrašili svého soupeře do chyb. Hráči únava, bambule projde, a nemohlo dojít ke kolizi pod hrozbou trvalého fyzického tlaku. Inspirovat spoluhráče, zapálit fanoušky a měnit tempo podněcováním mlýny, kreslení sankce, a míchání ji - to vše poté, co rozhodčí zapíská!

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5030930077211
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.