Your Shape - Fitness Evolved 2010 - Xbox 360

Ubisoft

3307217927609

3307217927609

Použité

433 Položek skladem

14 dnů

134 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Your Shape Fitness Evolved 2010 Xbox 360 bazar

Popis

Váš Shape - Fitness Evolved 2010

(Omlouváme se za strojový překlad)

Kinect potřebné ke hraní her - nejsou zahrnuty

Seznámení se s ShapeTM: Fitness Evolved revoluční fitness hra pro Kinect pro Xbox 360 videoherní a zábavní systém od Microsoftu. Váš vlastní přehrávač Projekční technologie Tvary staví vaše tělo do hry pro dokonalý zážitek. Budete ovládat hru intuitivně pomocí hlasu a těla, jak si vytvořit požadovaný fitness zážitek.

Vyberte si osobního trenéra, který vám pomůže splnit vaše konkrétní fitness cílů, se jógu nebo třídu bojových umění, nebo hrát zábavu pro rodiny s dětmi mini-hry. Při cvičení, budete dostávat konkrétní zpětnou vazbu na každém kroku, a to díky hře je real-time systém přesná sledovací. Plus, budete komunikovat s podmanivé vizuální efekty, které reagují na váš pohyb a dopadu. Budete mít tolik zábavy, že jste zvyklý všimněte si, jak tvrdě pracovat, dokud vy jste uvidíte výsledky!

Patentovaná technologie Player Projekční vás staví do hry. Místo 16-bodovém sledování v jiných hrách, Your Shape Fitness Evolved sleduje více než 1 milion tečky na těle. To znamená lepší sledování, žádná zpoždění a 100% zapojení přehrávače. Můžete si vybrat, jak chcete hrát chceš osobního trenéra, který vám pomůže splnit vaše konkrétní fitness cílů? Nebo si chcete vzít třídu, jako je jóga, bojová umění, nebo Tai Chi? Můžete také získat rodinu podílejí na zábavných mini-her, jako je tanec, terč a další! Bez ohledu na to, co si vyberete, budete spalovat kalorie, bavit se a zlepšit své fyzické zdatnosti. Odměněn a zůstat motivovaný s interaktivními vizuální efekty Jak zvládnout fitness pohyby, hra reaguje se zábavnými a překvapující vizualizací, které odpovídají váš pohyb a dopad. Čím lépe budete provádět, tím více budete odměněni s interaktivními efekty, jako je barva, voda, světlo, oheň, konfety a další. Váš Shape: Fitness Evolved vám poskytne přesné informace o vašich každý

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta