• -50%
Fight Night Round 4 - Xbox 360
search

Fight Night Round 4 - Xbox 360

346,07 Kč
173,04 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet

Fight Night Round 4

(Omlouváme se za strojový překlad)

Fight Night Round 4 je nejnovější hra v úspěšném ES sportovní boxerské série, a velmi očekávané pokračování (zde žádné překvapení) Fight Night Round 3. Očekávání jsou vysoká, protože 3. kolo bylo řečeno mnoho, aby obsahoval největší grafiku vůbec viděný ve videohře v té době. Ale o tři roky později - věci se přesunul a očekávání je, že mnohem vyšší.

Fight Night je nejen boxerské kariéry simulátor, který vám umožní začít jako nováček a rvačky si cestu přes několik váhových třídách jako uchazeč před provedením ochrannou známku jako vítěz. Hra Motor byl vylepšen dát nejbližší simulaci tohoto sportu ještě neviděl. Akce je rychlejší a přesnější. Každý punč, který přistane vytváří obličeje deformační animaci, která je modelován v reálném čase - to znamená, každý z nich je jedinečný.

Rychlost, síla, načasování a přesnost jsou pečlivě modelovány, a budete muset zvládnout každý, aby se váš bojovníka na vítěze. V závislosti na vlastnostech vašeho bojovníka (hmotnost, výška, dosah atd), budete muset najít a zdokonalit bojový styl, který hraje na své silné stránky. To je jednodušší, než by se mohlo zdát, protože způsob řízení byl vylepšen moc, takže komba mnohem snazší vykonat. A poprvé v sérii - vnitřní boj je nyní možné v průběhu kola 4. místo aby byly udržovány uměle oddělen od svého soupeře, můžete dostat do blízkosti a pracovat s nimi jako s punchbag. Mezi jednotlivými koly můžete strávit úvěr, které jste vydělali v kruhu léčit a načerpat výdrž.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5030930074487
5 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.