• -50%
Command & Conquer - Red Alert 3
search

Command & Conquer - Red Alert 3

261,56 Kč
130,78 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet

Command &amp: Conquer - Red Alert 3

(Omlouváme se za strojový překlad)

Po příliš dlouho pryč (sedm let, abych byl přesný) série Red Alert učinil svůj triumfální návrat s Command and Conquer: Red Alert 3. To dokazuje, když už nic jiného, ??tak proč cestování v čase by nemělo být dovoleno ...

Se Sovětským svazem na pokraji porážky, tři Rusové (hrál Peter Stormare, Andrew Divoff, a Tim Curry v živých akčních scénách) šly zpátky v čase, aby to vyřešit. Konkrétně, vzali ven starý Albert Einstein - kývnutí na první Red Alert hra, ve které Einstein se vrátil do vyprovodit Hitlera. Pokud jste novým série a nebyl hádal už je řada zachovává svůj jazyk pevně v líci. Názorný příklad, Rusové dotčené se vrátili do svého času objevovat svět obrněných medvědů, plovoucí ostrovní pevnosti, Tesla cívky, teleportace a transformace tanky. V podstatě - každý kooky alternativní věda projekt 20. století přineslo své ovoce.

To vše nová věda vyústilo v nové politické situaci se Sověty, Spojenci a Impériem Vycházejícího slunce (Japonsko, jestli to není zřejmé) duking to v první světové válce III. Tak to je, že vstoupit do této real-time-bojové situaci převzít kontrolu nad svými jednotkami.

Největší přírůstek Hra je zahrnutí kooperativní kampaně jít vedle konkurenčního multi-player. Hráči si mohou, aby jejich cestu přes hru pro jednoho hráče s kamarádem pokud se tak rozhodnou - nebo s AI-kontrolované společníka, pokud chtějí více vyhovující spojence.

Hra obsahuje také zvýšenou námořní přítomnost, rozšíření paletu boje v nabídce.

Budoucna je jasný, budoucnost je ... opravdu divné.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5030930066666
3 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.