• -50%
Fifa 08 - Xbox 360
search

Fifa 08 - Xbox 360

99,00 Kč
49,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Fifa 08

(Omlouváme se za strojový překlad)

FIFA 08 vyzve hráče, aby ovládli dovednosti potřebné k hrát jako profesionální fotbalista. Fanoušci na celém světě mohou zažít stejné vzestupy a pády reálných hráčů a řešit výzvy, kterým čelí na denní bázi.

FIFA Soccer 08 next-gen herní engine, postavený s cílem maximalizovat výkon videohry Xbox 360 a zábavního systému a počítačového a zábavního systému PLAYSTATION 3, přináší animace a kontrolu nad míčem, který je tak citlivý máte pocit, že jsou skutečně na sprch. Hráči si nyní uvědomují své okolí, autenticky reagují na hrozby a příležitosti pro inteligentní rozhodování.

Nyní se systémem střelby FIFA 08 si můžete vychutnat ještě více kontroly a přesnosti před bránu, aby se stal opravdovým střelec.

Za vůbec poprvé budou hráči FIFA 08 čelit tlaku, aby zlepšit svou hru, že skuteční hráči snášet každý den. Nový režim přehrávání s názvem Be A Pro zámky vás do role jednoho hráče a výzvy, abyste zvládnout stejné disciplíny jako skutečný profesionální hráč - od polohy a řešení pro čtení pole a rozehrává.

FIFA 08 nyní dává každý fotbalový fanoušek možnost provádět profi dovednosti s opravdovým organickým systémem příští generace "stavebnicový". Můžete kombinovat triky a dovednosti se pohybuje společně znovu podpisové pohyby od skutečných světových superhvězd anebo definovat svůj vlastní styl. Můžete dokonce zachytit video z vašich nejlepších tahů a cíle ve hře a nahrát na webové stránce FIFA 08 předvést svůj styl a oslavit své slávu s přáteli po celém světě.

Oceněný Interactive Leagues debutuje na Xbox 360 a PLAYSTATION 3 jako součást nejhlubší on-line sadou funkcí k dnešnímu dni. Reprezentovat svůj klub online (připojení k Internetu požadované pro hraní online) proti svým soupeřům v průběhu celé sezóny v FA Premier League, Bundeslize, francouzské lize nebo 1. mexické divize. Když oni, hrajete i vy. Plus, vytvářet a organizovat vlastní multiplayerové Friends Leagues a turnaje se všemi nástroji ve hře.

Kromě toho, FIFA 08 je podstatně reálnější a zábavnější zahrnutí 620 licencovaných týmů, 30 oficiálních lig a více než 15.000 hráčů

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5030930059194
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.