• -50%
Superman Returns - Xbox 360
search

Superman Returns - Xbox 360

346,07 Kč
173,04 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Superman se vrací

(Omlouváme se za strojový překlad)

Když darebáci běh na denním pořádku, jen jeden člověk může zachránit svět v nebezpečí. Budete schopni zvládnout své superschopnosti k uložení Metropolis? Vzhledem k tomu, Man of SteelTM, budete zdokonalovat své neznalých velmocím, jako je Flight, X-Ray Vision, Heat Vision, super jednání, super sílu, Super rychlost a Super dech bojovat proti padouchům, že pouze SupermanTM může porazit. Prozkoumejte své superschopnosti objevovat nové využití a kombinace: Spotřeba tepla Vision roztavit tuláka auto, nebo jako zaostřený laserový paprsek podobný proplout hustou kovů: používat Super dech k pohybu těžkých předmětů nebo mrazem darebáky do pevného ledu. Můžete také kombinovat své schopnosti a interakci se svým okolím: Například, zmrazit vodu tryskající z rozbitého hydrantu do obří rampouch se svým Super dechu a používat super sílu, aby to hodit na nepřítele.

Připravte se vzlétnout, jak revoluční nová mechanika Superman se vrací "vám umožní vzít plnou kontrolu svých vzdušných manévrů. Nejste omezeni na létání přes 800 mph (rychleji než letící bulletTM) můžete získat také ohradě své nepřátele, provádět ohromující akrobacii ve vzduchu, podněcovat Super Speed ??raketové podobné útoky, a mnoho dalšího.

V Superman Returns: The Videogame, prozkoumat a chránit skutečně živoucí město Metropolis ten, který je nejen expanzivní (s 80 čtverečních metrů a více než 10.000 budov), ale také dynamicky mění s vámi, jak budete mít vliv na hratelnost. Občané budou utíkat v hrůze z nově propukl nebezpečí a také ukončit svá auta, aby fandit a snap fotografií, jak budete létat nad hlavou, aby je zachránil.

Superman může být neporazitelný, ale Metropolis není. Volba hráč záleží, jak zničení Metropolis bude mít vliv na vaši schopnost pokrok. Musíte čelit vnitřním konfliktu čelí Supermana na každém kroku: budete pozastavit výkon super darebáků zastavit masivní tornádo zametání přes město a zachránit své civilisty? Každý učiněno rozhodnutí je rozhodující pro existenci Metropolis "a může mít vliv na kolaterální škody metr, což v konečném důsledku udržuje hráče ve hře.

Funkce:

Autentické Superman Experience - Pravda o fikci ve všech ohledech, to je hra založená na Superman vesmíru, že fanoušci byli platící po celá desetiletí. Metropole ožívá - Ze vzrušených občanů zastavil, aby si vás vyfotit, jak budete létat nad hlavou k provozu na ulicích, každý detail tohoto pulsujícího města má svůj vlastní rozum. Tyto 80 čtverečních mil ožívají poprvé ve videohře. Obrovský otevřený svět - kamkoliv a dělat cokoliv v metropoli jako Superman. Nelineární hratelnost vám umožní prozkoumat a hrát hru přesně tak, jak chcete svým vlastním tempem. Kde a jak budete létat do horní části mrakodrapů, přeskakující zvýšené vlaky, je zcela na vás, protože hra je navržen jako skutečný otevřený svět zkušeností. Mise a mini-hry - S notoricky známých darebáků, jako Metallo a parazit a obrovskými výzvami jen Superman může překonat, musíte procházet muže z oceli sledovat a chránit Metropolis před zničením. Pestrá hratelnost - Tři odlišné typy hraní létání, záchrana, a Combat udrží akce konstantní a výzvy neúprosný. Hrát obě filmové inspirovaný mise, stejně jako originální obsah vytvořený výhradně pro videohry. Next-Gen Technology - grafika, zvuk a hratelnost byla přijata na další úroveň vytvořit Metropolis, jako jste nikdy ho neviděl, s trojrozměrné zvukem, kompletní orchestr zvukový doprovod a Oscar-Životní zvukový designér.

5030930050160
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.