• -50%
Fight Night Round 3 - Xbox 360
search

Fight Night Round 3 - Xbox 360

249,00 Kč
124,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet

Fight Night Round 3

(Omlouváme se za strojový překlad)

Nesporný mistr v boxu videoher přináší další hit s EA SPORTS Fight Night Round 3. Pocit, jaké to je hit, nebo může být zasažen-velkých mistrů, jako Muhammad Ali a Oscar de la Hoya s naprosto pohlcující prostředí, které představí dopad nejničivějších razníky.

Vlastnosti: Změna boj s jedním úderem - Vy jste nikdy z boje s devestating Impact Punches. Potrestat soupeře s dokonale načasované Haymaker, nebo okamžitě dát je do defenzivy spouští zcela nový Flash KO chvilku úder. Zúčastněte se v největší soupeření boxerské je - Znovu vytvořit největší souboje z minulosti i současnosti, včetně všech dob klasiků jako Gatti vs. Ward, Barrera vs. Morales a Ali vs Frazier. Mluvit jako, chodit - Zavést intenzivní soupeření své vlastní pomocí zastrašování protivníků před velkým bojem s vyhřívanými tiskových konferencí plné humbuk, odpadky mluvím, a bojuje v in vážení. Vytvořte si svůj vlastní bojovník - Přizpůsobte si bojovníka výběrem z více než 700 obranných, děrování a pohybových stylů v kruhu.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5030930049126
8 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.