Assassin's creed IV Black Flag & Assassin's Creed Rogue (3 Disc) - Xbox 360

Ubisoft

3307215889916

3307215889916

Použité

Není skladem


565 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Assassin's creed IV Black Flag & Assassin's Creed Rogue (3 Disc) Xbox 360 Bazar

Popis

Assassin Creed IV Black Flag a Assassin Creed Rogue (3 Disc)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Píše se rok 1715. Piráti vládnout Karibik a založili své vlastní nezákonný republika, kde korupce, chamtivost a krutost jsou samozřejmostí.

Mezi těmito psanci je drzý mladý kapitán jmenoval Edward Kenway. Jeho boj o slávu mu získala respekt legendami jako Blackbeard, ale rovněž upozornit ho do dávné válku mezi asasínů a templářů, válce, která může zničit všechno, co piráti vybudovali.

Vítejte na zlatý věk pirátství.

Vlastnosti: drzý REBEL ASSASSIN â € "A se stane Edward Kenway, charismatického přesto brutální pirátského kapitána, vyškolení firmou assassinů. Edward bez námahy přepínat mezi skryté ostří Assassin řádu a všech nových zbraní, včetně čtyř křesadlových pistolí a rychlostních komunikacích mačeta meči. Prozkoumat otevřený svět naplněný Příležitosti € "ZJIŠŤOVACÍ největší a nejrozmanitější Assassin Creed svět jaký byl kdy vytvořen. Kingston Nassau, prozkoumat přes 75 unikátních míst, kde můžete žít život piráta se stal nejobávanějším PIRÁT v Karibiku € "příkazový vaše loď se kavka a udeřit strach všem, kteří ji vidět. Vrhnou na modernizaci kavka s municí a vybavení potřebného k odrazit nepřátelské lodě. Zlepšení lodi jsou velmi důležité pro Edwardově postupu hrou. Útok a hladce deska masivní galeony, nábor námořníci připojit posádku a vydejte se na epické a neslavné dobrodružství. ZKUŠENOSTI odvážný realita za piráta FANTASY â € "stand mezi legendárních jmen jako Blackbeard, Calico Jack a Benjamin Hornigold, jak si vytvořit nezákonný republiku na Bahamách a prožít skutečně výbušné události, které jsou definovány zlatý věk pirátství. The Best Assassin Creed více hráčů dodnes - a Položte své vražedné schopnosti pro testování a vydejte se na online cestu po celém Karibiku. Objevte zcela novou sadu pirátských postav a prozkoumat exotické a barevné místech. Navíc, vytvořit si vlastní herní zkušenosti s novou funkcí Game Lab â € "řemeslu svůj vlastní multiplayer mód výběrem schopnostmi, pravidla a bonusy. Přehrávat a sdílet nově vytvořené režim se svými přáteli.

Assassin Creed Rogue

(Omlouváme se za strojový překlad)

18. století, Severní Amerika. Uprostřed chaosu a násilí francouzštiny a indické války, Shay Patrick Cormac, neohrožený mladý člen Assassin bratrstva, prochází tmavou transformaci, která bude navždy utvářet budoucnost amerických kolonií. Po nebezpečná mise pryč tragicky špatně, Shay otočí zády úkladných vrahů, kteří v reakci na to se pokoušejí ukončit svůj život. Odloží těch, které kdysi nazval bratři, Shay vydává na misi zničit všechny, kteří se obrátili proti němu a nakonec se stal nejobávanějším Assassin lovec v historii.

Introducing Assassin Creed Rogue, nejtemnější kapitoly v Assassin Creed série dosud. Jako Shay, bude docházet k pomalé transformaci z Assassin se Assassin Hunter. Sledujte svou vlastní víru a vyrazil na mimořádné cestě přes New York City, divokým údolím řeky, a daleko k ledovým chladných vodách severního Atlantiku ve snaze o Vaše Konečným cílem svrhnout atentátníků.

Staňte se konečný Assassin Hunter

Poprvé v historii zažít Assassin Creed vesmír z pohledu templářů. Hrát jako Shay, který kromě smrtící dovedností Master Assassin, má také nikdy předtím neviděli dovednosti a zbraně:

Vybavit Shay je smrtící zbraní, jak pro krátkodobé a dlouhodobé boji na dálku. Rozptýlit, odstranit, nebo zmást své nepřátele pomocí různých munice, včetně specializovaných střel a granátů. Chránit před skrytých assassinů se svým zvýšenou Eagle Vision. Použijte svou vizi neustále hodnotit své okolí a zjišťovat Assassins skrývá ve stínech, na střechách, a v davu. Pomalu upadl do tmy

Svědek Shay proměna z dobrodružnou Assassin do chmurné a zavázala Templar ochoten dopadnout své bývalé bratry. Zkušenosti z první ruky události, které povedou Shay temnou cestu a postavil ho na kurz, který navždy změní osud Assassin bratrstva.

Nový a vylepšený námořní hratelnost

Odhodit do své lodi, morrígan, a probojovat přes ledových vodách severního Atlantiku a úzkými vodami amerického řeky valleys. Assassin Creed Rogue staví na oceněné námořní zkušenosti z Assassin Creed IV: Black Flag se Zcela nový herní včetně:

Nové nepřátelské taktiky A - Braňte se od úkladných vrahů, kteří se pokusí na palubu své lodi a svrhnout vaši posádku. Boj je pryč rychle, aby nedošlo ke ztrátě příliš mnoho členů posádky. Nové zbraně, například hořící olej, který zanechá stopu ohně za sebou spálit nepřátelské lodě a Puckle zbraně, schopné dodávat nepřetržitý kulomet-jako oheň. Arktida svět plný možností: Ram přes ledových štítů objevovat skryté umístění a používání ledovce jako krytí během námořních bitev. Drtivá, rozmanité otevřený svět k prozkoumání

Shay příběh vám umožní prozkoumat tři unikátní prostředí:

Severním Atlantiku - zkušenost studené větry a tyčící ledovců Arktidy v této rozsáhlé námořní hřiště. The River Valley -a Velký nastavení hybridní amerického Frontier směšovací bezproblémové říční navigaci a pozemní průzkum. New York City a - Jeden z nejznámějších měst na světě, zcela obnoven, jak existoval v 18. století.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta