• -50%
Destiny (bez DLC) - Xbox 360
search

Destiny (bez DLC) - Xbox 360

224,51 Kč
112,26 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet

Destiny (č DLC)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Jste Guardian poslední město na Zemi, který je schopen vládnout neuvěřitelnou sílu. Vydejte se na výpravnou akční dobrodružství s bohatou filmového vyprávění, rozluštit tajemství našeho vesmíru, a kultivovat to, co jsme ztratili při pádu našeho zlatého věku. Bezprecedentní kombinace vyprávění, osobní aktivity a družstva, konkurenční a veřejné hratelnosti jsou hladce tkaný do expanzivní, přetrvávající on-line světě. Vycházet ven samostatně nebo spojit se s přáteli. Přizpůsobte a aktualizovat každý aspekt toho, jak vypadáte a bojovat s brnění, zbraně a vizuální kombinací přizpůsobení. Vezměte si vylepšenou postavu do každého režimu, včetně kampaň, kooperativní, sociální veřejnosti, a konkurenceschopné multiplayeru.

Crucible: konkurenční multiplayer

Vstup do Crucible zdokonalovat své konkurenční schopnosti proti jiným zákonným zástupcům v arénách, které se klenou sluneční soustavu. Vítězství bude vydělávat odměny a pověst.

Prozkoumat: on-demand dobrodružství

Znovu světy jste objevili na pomoc město v jejich úsilí průzkumu, hledat cenné zdroje s cílem zdokonalit své zbraně a výstroj, a spojit se s ostatními statečné Guardians roamingu hranice při hledání akce a dobrodružství.

Strike: kooperativní multiplayer

Tvoří Fireteam, tři strážci silný. Infiltrovat nepřátelskou pevnost, řezání přes vlny nepřátelských řadách povzbuzeného jejich divokého, bitvě zocelený vůdců. Konfrontovat nepřítele hodné pouze nejstatečnějších strážci.

Věž: third-person sociální prostor

Home of the Guardians, věž je third-person společenským centrem, kde můžete přeskupit, přezbrojit, a než se odváží za bezpečnost městských hradeb vytvořily nové aliance.

Story: epic kampaň

Osud je k dispozici bohatý filmový příběh, se soustředil na své cestě objevovat a prozkoumávat zbytky lidstva zlatého věku. Jako Guardian, musíte pustit za své zdi do divoké a nebezpečné hranice, a vzít boj na dávné zlé síly sakra usilující o zničení naší.

Naše Golden Age

Vše se změnilo s příchodem Traveler. Kdysi dávno, to vdechl nový život do našeho systému. Déšť zaplavil Marsu. Čerstvý vzduch očištěn oblohu nad Venuše. Brzy poté, lidstvo hnal do plusu a kolonizovali tyto nově předělaný světy. Byla to doba zázraků - velký zlatý věk.

Doufám, že ve tmě

To netrvalo. Cestovatel měl dávný nepřítel. Výkonný temnota, která nám nalézt zde na Zemi, a málem nás zničil. Nikdo přesně neví, co se stalo v těch posledních okamžicích, ale víme, že toto: jsme přežili, a vděčíme za své životy do Traveler.

Jsme opět stoupat

V našich nejtemnějších dnech, lidé, Exos, a probuzený našel Traveler, kde to dělalo své poslední stánek, nízko nad Zemí, tichý a nehybný. Vytvořili jsme město - naše poslední - v rámci ochranného závoje, boj bezpočet válek, aby jeho mír. Od té doby temna, Strážci se narodili.

Nová hranice

Nyní, nová éra začala, a jediná naděje pro naši budoucnost spočívá v uvolnění největších záhad naší minulosti. Jste Guardian posledního bezpečné město na Zemi, který je schopen ovládat některé neuvěřitelné síly cestujícího. Jste tento plášť užíváte, stejně jako nový den svítá. Titáni, Hunters a Warlocks se konečně vrátili k našim dávno ztracený světů, jen aby zjistil, nejsme sami. Defend poslední bezpečné město na Zemi. Porazit své nepřátele. Prozkoumejte starobylé ruiny naší sluneční soustavy. Objevte vše, co jsme ztratili. Staňte se legendou.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5030917123870
3 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.