• -50%
Guitar Hero - Warriors Of Rock (Solus) - Xbox 360
search

Guitar Hero - Warriors Of Rock (Solus) - Xbox 360

375,09 Kč
187,55 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

Guitar Hero - Warriors Of Rock (Solus)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Nechť síla skály proměnit vás do bojovníka schopného záchranu celé rock 'n' roll. Poslední a největší Guitar Hero je vybaven novým příběhem vedení Quest mód, kde je to jen na vás porazit silám temnoty s vaší hudební zdatnosti.

Každá postava má své vlastní jedinečné schopnosti, které umožňují pro zvláštní bodování bonusů a herních triků. Odemknout nové rockové hvězdy a alter ega, jak budete postupovat a jejich použití v kteroukoli další herní módy, včetně zcela nových Quickplay + a řady štamgasty, jako je například čtyř hráčů Party Play.

Chcete-li pomoci s tvrdšími výzvy je tu také zbrusu nový řadič kytara, s plně přizpůsobitelné základny a novým designem, který je ideální pro drcení. S více než 90 klasických rockových skladeb, z kapel od Slipknot na Muse, to je nejlepší hodnota a nejvíce představoval nabitý Guitar Hero vůbec.

Vlastnosti: Rock Legend - Transformace své kytarové hrdiny do opravdových hudebních bojovníky, jak si vzít na silám zla vyzbrojených pouze s výkonem skály. Quest for Glory - Cesta přes zcela novém režimu Quest, s Guitar Hero je prvním příběhu vedené vyprávěný Kiss Gene Simmons. Fast Access - New Quickplay + mód umožňuje přehrávat libovolnou skladbu nebo donwlodable obsah okamžitě, s možností 13 různých výzev pro každou stopu. Rock Track - Užijte si masivní sada seznam více než 90 písní, představovat kapel v rozmezí od Black Sabbath a Megadeth se Slipknot, Queen, Muse a Kiss. Custom Job - New drcení příjemný kytarový ovladač umožňuje snadnější přizpůsobení než kdy předtím, se zcela odnímatelným designu karoserie pro vás přizpůsobit.

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

5030917088063
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.