• -50%
Tony Hawk Ride (jenom hra) - Xbox 360
search

Tony Hawk Ride (jenom hra) - Xbox 360

249,00 Kč
124,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet

Tony Hawk Ride (Game Only)

(Omlouváme se za strojový překlad)

požadováno Board

Zažít pravou vzrušení z skateboarding jako nikdy předtím díky nové revoluční skateboardu regulátoru v Tony Hawk: Ride. Dodáván s Ride, jedinečný pohyb citlivý ovladač deska redefinuje smykových sportovní žánru tím, že překládají vaše tělo pohybů do. Žádná tlačítka, žádné palce, žádný analogový sticksjust jste na palubě. Poprvé v historii videohry, každý může skočit na skateboardu a pocit svobody, kreativity a dosažení skateboardingu.

Fanoušci stolních sportů si zamilují autentický zážitek z řídicí jednotky na palubě, zatímco intuitivní charakter nastavení palubě a roztroušená obtížnosti dělat to zábavné a vzrušující zážitek pro lidi všech věkových kategorií a úrovní dovedností. Snadnost, s jakou někdo může zvednout a hrát tuto hru a každý hráč má jedinečný herní styl, aby to zábavná společenská hra pro přátele a rodinu hrát spolu. Takže, jste připraveni k jízdě?

Xbox 360 bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 bazar 

503091707X3NB
4 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.