Just Dance 2015 - Xbox 360

Ubisoft

3307215795323

Použité

Není skladem


675 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Just Dance 2015 Xbox 360 bazar

Popis

Just Dance 2015

(Omlouváme se za strojový překlad)

Just Dance 2015 je nejnovější, nejvíce úžasné plněné verze světově číslo jedna taneční hry. Existuje milion důvodů, proč hrát a milion příběhů, které mají být vytvořeny s Just Dance 2015.

Více výkonu ke komunitě

S více než 50 milionů jednotek prodaných Just Dance k dnešnímu dni, a 100 miliony fanoušků po celém světě, komunita je stejně důležité jako dříve a nové funkce Just Dance 2015 přinést vzájemné vztahy Společenství na jinou úroveň. V loňském roce došlo k zavedení světové taneční parket, Just Dance online multiplayer prvek, a Just Dance 2015 zcela nový remix Společenství a jsou zařazeny modernizované Autodance funkce.

Být součástí hry

Poprvé v historii se zcela novou funkci Community Remix, můžete být kouč v Just Dance, ke kterému hráči všude tančit spolu. Dvakrát za měsíc, zaznamená se tančí na konkrétní skladbu s fotoaparátem na konzole a sdílet je ve hře.

Režim masivní multiplayer je zpět

Díky funkci World Dance Floor, tanec s kýmkoli kdekoli na světě ve výhradním režimu Just Dance je online multiplayer.

Podělte se o své nejúžasnější taneční pohyby

Autodance - k dispozici na všech platformách kamery-povoleny - je zpět a lepší než kdykoliv předtím. Autodance používá záběry z vás hrát hru a vytváří krátké, vtipné, ke sdílení mini videa.

Vlastnosti: Funkce nejvíce interaktivní prvky a nejteplejší seznamu skladeb v sérii ještě Společenství Remix umožňuje hráčům nahrávat sami zařazeny do hry fanoušky hlasovat o své oblíbené nahrávky, které jsou pak remixoval do herních fan-oblíbená funkce, včetně World Dance Floor a Autodance také vrátit

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta