Just Dance 2014 - Xbox 360

Ubisoft

3307215734254

Použité

Není skladem


537 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Just Dance 2014 Xbox 360 bazar

Popis

Just Dance 2014

(Omlouváme se za strojový překlad)

Strana je zpátky! Just Dance 2014 - nejnovější vydání světového # 1 prodejní taneční herní značky - přináší všechny nové pohyby s průlomem je k dispozici pro každého řízení pohybu platformy a více než 40 nejžhavějších tratí a tance.

Vlastnosti: World Dance Floor - Tanec s kýmkoli kdekoli na světě v režimu vůbec první on-line multiplayer Just Dance! Hráči připojit virtuální posádka - složená z reálného života přáteli nebo ostatními fanoušky Just Dance - a soutěžit na základě různých témat ( "Boys vs Girls", "Posádka Vs Crew"). Hráči mohou také sledovat jejich postavení na globální leader desky, podívejte se na zábavné statistiky o ostatních hráčů z celého světa, a vidět aktualizace komunity. On Stage Mode - Vlastní pozornost v tomto novém režimu, kdy jeden hráč bude tančit, olovo 2 zadní-up tanečnice, a dokonce i zpívat, pokud budou chtít! Jako hvězda přehlídky, hráč může brát vážně a předvést, jak talentovaní jsou, nebo jen flákat s přáteli. Budete dokonce schopen získat na texty váš zpěv talent! Evolved Mode pot - Hráči si mohou personalizovat svá Just Sweat cvičení tím, že vytvoří vlastní seznamy skladeb a sledování calories.There je také nová možnost, která umožní hráči ve všech herních režimů, a to i mimo vyhrazeném režimu Just Sweat, sledovat kalorií / doba strávená tanec / počet skladeb přehrát. Technologie SmartGlass - S tímto Just Dance 2014 další funkce gen budete moci zvolit svou píseň přes SmartGlass.
Hráč se také budou moci procházet menu a coverflow hry s ním. Kromě toho funkce Party mistr bude k dispozici na SmartGlass! Autodance - Autodance je nyní na všech platformách kamery povoleno a získal rozsáhlou modernizaci! Hráči mohou využít Autodance transformovat jejich pohyby do hudebních klipů, přinese své tance k životu po každé písni, nebo prostě flákat vytvořit povedené video. S Autodance, hráči mohou okamžitě sdílet všechny své oblíbené zážitky s přáteli, rodinou nebo na celém světě! Just Dance TV - Projděte taneční videa kamarádů, podívejte se na nejnovější a populární obsah, a prozkoumat Doporučené sekci Video v modernizované Just Dance TV - největší rozbočovač uživatele videa vytvořená kdy viděl společenskou hrou. Více tance na stopu - Všichni mají rádi rozmanitost! Najít alternativní choreografii ve všech druzích včetně Just Sweat, krajní, bitvy a mash-up.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta