Just Dance 2014 - Xbox 360

Ubisoft

3307215734254

3307215734254

Použité

150 Položek skladem

14 dnů

312 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Just Dance 2014 Xbox 360 bazar

Popis

Just Dance 2014

(Omlouváme se za strojový překlad)

Strana je zpátky! Just Dance 2014 - nejnovější vydání světového # 1 prodejní taneční herní značky - přináší všechny nové pohyby s průlomem je k dispozici pro každého řízení pohybu platformy a více než 40 nejžhavějších tratí a tance.

Vlastnosti: World Dance Floor - Tanec s kýmkoli kdekoli na světě v režimu vůbec první on-line multiplayer Just Dance! Hráči připojit virtuální posádka - složená z reálného života přáteli nebo ostatními fanoušky Just Dance - a soutěžit na základě různých témat ( "Boys vs Girls", "Posádka Vs Crew"). Hráči mohou také sledovat jejich postavení na globální leader desky, podívejte se na zábavné statistiky o ostatních hráčů z celého světa, a vidět aktualizace komunity. On Stage Mode - Vlastní pozornost v tomto novém režimu, kdy jeden hráč bude tančit, olovo 2 zadní-up tanečnice, a dokonce i zpívat, pokud budou chtít! Jako hvězda přehlídky, hráč může brát vážně a předvést, jak talentovaní jsou, nebo jen flákat s přáteli. Budete dokonce schopen získat na texty váš zpěv talent! Evolved Mode pot - Hráči si mohou personalizovat svá Just Sweat cvičení tím, že vytvoří vlastní seznamy skladeb a sledování calories.There je také nová možnost, která umožní hráči ve všech herních režimů, a to i mimo vyhrazeném režimu Just Sweat, sledovat kalorií / doba strávená tanec / počet skladeb přehrát. Technologie SmartGlass - S tímto Just Dance 2014 další funkce gen budete moci zvolit svou píseň přes SmartGlass.
Hráč se také budou moci procházet menu a coverflow hry s ním. Kromě toho funkce Party mistr bude k dispozici na SmartGlass! Autodance - Autodance je nyní na všech platformách kamery povoleno a získal rozsáhlou modernizaci! Hráči mohou využít Autodance transformovat jejich pohyby do hudebních klipů, přinese své tance k životu po každé písni, nebo prostě flákat vytvořit povedené video. S Autodance, hráči mohou okamžitě sdílet všechny své oblíbené zážitky s přáteli, rodinou nebo na celém světě! Just Dance TV - Projděte taneční videa kamarádů, podívejte se na nejnovější a populární obsah, a prozkoumat Doporučené sekci Video v modernizované Just Dance TV - největší rozbočovač uživatele videa vytvořená kdy viděl společenskou hrou. Více tance na stopu - Všichni mají rádi rozmanitost! Najít alternativní choreografii ve všech druzích včetně Just Sweat, krajní, bitvy a mash-up.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta