Watch Dogs DEDSEC Edition - Xbox 360

Ubisoft

3307215718223

3307215718223

Použité

Není skladem


590 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


Watch Dogs DEDSEC Edition Xbox 360 bazar

Popis

Hlídacími psy DEDSEC Edition

(Omlouváme se za strojový překlad)

Vše, co má je konečku prstu. Spojíme se s přáteli. Vykupujeme nejnovější vymoženosti a zařízení. Zjišťujeme, co se děje ve světě. Ale se stejným pouhým přiložením, vrháme stále expanzivní stín. S každým připojením, necháme digitální stopu, který sleduje každý náš pohyb a milník, každý náš líbí a nelíbí. A není to jen lidé. V současné době, všechny hlavní města jsou propojené. Městské infrastruktury jsou sledovány a řízeny komplexní operační systémy.

Vlastnosti: Vítejte v Chicagu - V Watch Dogs, tento systém se nazývá centrální operační systém (CTO) - a ovládá téměř každý kus technologie města a drží klíčové informace o všech obyvatel města. Aiden Pearce - Hrajete jako Aiden Pearce, brilantní hacker a bývalý kriminálník, jehož kriminální minulosti vedly k násilnému rodinné tragédii. Nyní na lovu pro ty, kteří ublížit své rodině, budete moci sledovat a zaseknout všechny, kteří vás obklopují tím, že manipuluje vše připojený k síti města. Přístup k všudypřítomné bezpečnostní kamery, stáhnout osobní údaje najít cíl, ovládání semaforů a veřejnou dopravu zastavit nepřítele ... a další. Hack město - Watch Dogs se odehrává v plně simulované živého města, kde se pomocí chytrého telefonu, máte kontrolu v reálném čase přes infrastruktury města. Trap váš nepřítel v 30 vozů pileupu s tím, že manipuluje semafory. Zastavit vlak, a pak vstoupil na palubu, aby se vyhnula úřady. Těsně uniknout zajetí rychle zvyšovat padací most. Cokoliv připojen k městskému CTO se může stát zbraň. Vysoké oktanové jízda - Ubisoft Montreal se spojil s ateliéry, jako jsou Ubisoft Reflections, uznávaném studiu za oceňované série Driver, aby vám hru prasknutí s koní. Usedněte za volant více než 65 vozidel, z nichž každý má nejmodernější fyziky a nakládání s nimi, a prozkoumat obrovské město, zatímco plněním misí. Seamless multiplayer zážitek - Objevte nové úrovně interakce, spolupráce a konfrontace mezi hráči díky zbrusu nový multiplayer herní systém, který spojuje jednoho i více hráčů režimy do jednoho kompaktního zkušenosti. To znamená, že žádná menu, žádné nakládací obrazovky, jen okamžitý otevřený svět multiplayer akci. Street spravedlnost - Bydlení v centru města Chicago, kde je násilí nejlépe odpověděl násilím, máte schopnosti přenést boj do ulic. Sundat nepřátel tím, že doručí devastující údery s obuškem, nebo zažít shoot-out, jako nikdy předtím s fyzikální simulace, která soupeří něco v kategorii střelce. Použijte kombinaci fotografování a hacking získat výhodu v jakékoli dané situaci. V ulicích jsou určeny pro vás vytvořit si vlastní plán útoku. Vše je pod kontrolou - rozrušujte, zcela nový herní engine věnovaný hlídacími psy, využívá pokročilé zpracování a grafiku dodat ohromující vizuální a neuvěřitelně realistický zážitek. Narušit vám dává sílu ovlivnit příběh, město a život obyvatel s výběrem vytváří dominový efekt po celém městě.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta